12756 GUNNAR NYLUND, skål, stengods, Rörstrand, 1900-talets mitt
Organisk form, svart glasyr, signerad, diameter ca 13 cm
- Konditionsrapport:Gott skick, möjligen någon smärre repa
Värdering | 400 SEK |
Köparprovision (inkl. moms) | 22.5% |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |
Fraktavgift (från) | 200 SEK |
ÄNDRADE ÖPPETTIDER:
30/4 12.30 - 15.00, 1/5 STÄNGT