67050 KÄPP, med silverkrycka, 1900-talets första hälft

Handtag i silver, längd ca 82 cm
- Condition:Bruksspår, repor och märken, handtag med inskription
| Estimate | 600 SEK |
| Buyers Premium (inc. VAT) | 25% |
| Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |
| Shipping Fee (from) | 249 SEK |