1
8h 22m
FOLKDRÄKT, 3 del, dam, 1800-/1900-tal
Starting bid200 SEK
Est500 SEK
1d 8h
SMOKING, Style, herr, strlk ca 50
Starting bid200 SEK
Est600 SEK
1d 9h
HERMÈS, scarf, siden, Paris
HERMÈS, scarf, siden, Paris
Current bid1,000 SEK
Est2,000 SEK
1d 10h
KIMONO, 1900-tal
KIMONO, 1900-tal
Starting bid200 SEK
Est300 SEK
2d 8h
BURBERRY, trenchcoat, herr, strlk ca L
Current bid500 SEK
Est1,000 SEK
2d 8h
SJALAR, 4 st, 1800-/1900-tal
SJALAR, 4 st, 1800-/1900-tal
Starting bid200 SEK
Est400 SEK
2d 8h
FRACK, Barons fashion, herr, strlk 52
Current bid200 SEK
Est800 SEK
2d 9h
FRACK, Tiklas, herr, strlk 52
FRACK, Tiklas, herr, strlk 52
Starting bid200 SEK
Est600 SEK
2d 9h
VÄSKA OCH SKÄRP, 1900-talets mitt
Starting bid200 SEK
Est400 SEK
2d 9h
KÄPPAR, 2 st, med handtag i silver, 1900-talets första hälft
Current bid200 SEK
Est600 SEK
2d 9h
VÄST OCH BYXOR, till folkdräkt, herr, 1900-tal
Current bid200 SEK
Est300 SEK
3d 8h
HALSKEDJA MED HÄNGE SAMT ÖRHÄNGEN, 1 par, mässing och glas, art dèco-stil, 1900-talets andra hälft
Starting bid200 SEK
Est300 SEK
3d 9h
GLASÖGONBÅGAR, 14 st, mestadels 1900-talets första hälft
Current bid250 SEK
Est400 SEK
3d 9h
FRACK, Tiklas, herr, strlk 50
FRACK, Tiklas, herr, strlk 50
Starting bid200 SEK
Est600 SEK
4d 9h
SMOKING, Barons fashion, herr, strlk ca 50
Starting bid200 SEK
Est600 SEK
5d 8h
SMOKINGKAVAJ, Marlane, herr, strlk 52
Starting bid200 SEK
Est400 SEK
5d 8h
TERMOS, AB Termoverken Jönköping, 1900-talets mitt
Starting bid200 SEK
Est300 SEK
5d 9h
FRANCO RUSSO, 1 par stövletter, strlk 40
Starting bid200 SEK
Est300 SEK
5d 9h
MULBERRY, "Bayswater", handväska, präglat skinn
Current bid1,300 SEK
Est3,000 SEK
6d 9h
HATTAR, 6 st, bla. Lexington, Marida och Faustmann
Starting bid200 SEK
Est400 SEK
7d 9h
KOFTA, ull, Giesswein, strl ca 40
Starting bid200 SEK
Est300 SEK
8d 9h
PUMPS, 1 par, Bruno Magli, Italien, stl 39
Starting bid200 SEK
Est300 SEK
11d 9h
SKOR, 1 par, Ecco, stl 6
SKOR, 1 par, Ecco, stl 6
Starting bid200 SEK
Est300 SEK
11d 9h
SKOR, 2 par, Jenny by Ara och Arche, stl 6 och 39
Starting bid200 SEK
Est300 SEK