66635 SERVISPORSLIN, 24 del, "French garden", Villeroy & Boch, 19000-talets slut

SERVISPORSLIN, 24 del, "French garden", Villeroy & Boch, 19000-talets slut
  • SERVISPORSLIN, 24 del, "French garden", Villeroy & Boch, 19000-talets slut

Omfattade 8 mattallrikar (diameter ca 27 cm), 7 assietter (21 cm), 4 kaffefat (17 cm), skål med lock (19 cm), skål (14,5 cm), terrin med lock (22 cm) samt 2 uppläggningsfat (längd 29,5 - 37 cm)

  • Condition:Smärre repor

Estimate1,500 SEK
Buyers Premium (inc. VAT)25%
Hammer Fee (inc. VAT)80 SEK
Shipping Fee (from)600 SEK