65646 YTTERFODER, 2 st, majolika, bla Rörstrand, omkring år 1900

Den större stämplad Rörstrand med reliefdekor av blommor och grenverk, mindre med fornnordisk dekor, längd 22 - 43 cm
- Condition:Den större med avslag och defekt hänkel, den mindre med fotnagg
| Estimate | 400 SEK |
| Buyers Premium (inc. VAT) | 25% |
| Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |
| Shipping Fee (from) | 249 SEK |