- GuldRensa filter

HÄNGEN, 2 st, 18k guld, tot vikt ca 1,3 g
Aktuellt bud600 SEK
Värdering1 000 SEK

DAMARMBANDSUR, 2 st, One och Enxo Giomani, 1900-talets slut
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK

FICKUR, 18k guld, 1900-talets första hälft, tot vikt ca 37,5 g
Aktuellt bud4 000 SEK
Värdering4 000 SEK

FICKUR, IWC, International Watch Co, 18k guld, 1900-talets första hälft
Aktuellt bud14 000 SEK
Värdering16 000 - 18 000 SEK

TISSOT, armbandsur, 14K guld, quartz, 2000-tal
Aktuellt bud3 200 SEK
Värdering5 000 SEK

TISSOT, armbandsur, 14k guld
Aktuellt bud4 000 SEK
Värdering5 000 SEK

ENSTENSRING, 18k vitguld, med briljantslipad diamant ca 0.22 ct, vikt ca 2,5 g
Aktuellt bud2 000 SEK
Värdering3 000 SEK

RING, 18k guld, svenska stämplar, tot vikt ca 5,9 g
Aktuellt bud5 000 SEK
Värdering6 000 - 7 000 SEK

ÖRHÄNGEN, 1 par, 18k guld, tot vikt ca 2,3 g
Aktuellt bud1 500 SEK
Värdering2 000 SEK

OMEGA, armbandsur, 18K guld, quartz
Aktuellt bud5 800 SEK
Värdering8 000 SEK

COLLIER 14k guld, Orrosimo, vikt ca 5,4 g
Aktuellt bud3 400 SEK
Värdering4 000 - 5 000 SEK

HÄNGEN, 2 st, 18k guld, med turkos och grön sten, tot vikt ca 1,9 g
Aktuellt bud200 SEK
Värdering800 SEK

ARMBANDSUR, 18k guld, Certina, tot vikt ca 19 g
Aktuellt bud9 400 SEK
Värdering10 000 - 12 000 SEK