Kortast tid kvar
- GuldRensa filter
FICKUR, 14k guld, dam, tot vikt ca 27,8 g
Aktuellt bud1 600 SEK
Värdering1 500 SEK
BROSCH, 18k guld, vikta ca 3,6 g
Aktuellt bud1 600 SEK
Värdering2 000 SEK
ARMBAND, 18k guld, vikt ca 23,5g
Aktuellt bud11 500 SEK
Värdering13 000 SEK
RING, 18k guld, med akvamarin, tot vikt ca 5,3 g
Aktuellt bud2 000 SEK
Värdering2 500 SEK
COLLIER, 18k guld, delvis pansarlänk, vikt ca 37,9 g
Aktuellt bud15 500 SEK
Värdering18 000 SEK
COCKTAILRING, 18k vitguld, med safirer och diamanter, tot vikt ca 7,8 g
Aktuellt bud3 400 SEK
Värdering4 000 SEK
MANSCHETTKNAPPAR, 1 par, 18k guld, vikt ca 9,4 g
Aktuellt bud3 600 SEK
Värdering4 000 SEK
KLACKRING, 18k guld, vikt ca 6 g
Aktuellt bud2 400 SEK
Värdering3 000 SEK
RING, 14k guld, tot vikt ca 2 g
Aktuellt bud650 SEK
Värdering1 000 SEK
FICKUR, 14k guld, dam, tot vikt ca 23,8 g
Aktuellt bud1 300 SEK
Värdering1 200 SEK
ARMBAND, 18k guld, x-länk, vikt ca 20,9 g
Aktuellt bud9 200 SEK
Värdering10 000 SEK
BROSCH OCH RING, 18k guld, vikt ca 7,7 g
Aktuellt bud3 200 SEK
Värdering4 000 SEK
RING, 18k guld, med briljantslipad diamant ca 0.35 ct, tot vikt ca 2,8 g
Aktuellt bud2 400 SEK
Värdering3 000 SEK
SAMLING GULDFÖREMÅL, 5 delar, 18k guld, total vikt ca 8,3 g
Aktuellt bud3 200 SEK
Värdering4 000 SEK
CERTINA, damarmbandsur, 18k guld, tot vikt ca 21,8 g
Aktuellt bud6 800 SEK
Värdering8 000 SEK
ARMBANDSUR, 18k guld, Nicolet Watch, 1900-talets andra hälft
Aktuellt bud4 000 SEK
Värdering3 000 SEK
WIWEN NILSSON, ring, 18k guld, med bergkristaller, 1941, tot vikt ca 5,2 g
Aktuellt bud5 000 SEK
Värdering6 000 SEK
COLLIER, 18k guld, med turkoser, Iran 1970-tal, tot vikt ca 50 g
Aktuellt bud2 000 SEK
Värdering8 000 - 10 000 SEK
ÖRHÄNGEN, 1 par, 18k guld, med turkoser, Iran 1970-tal, tot vikt ca 5,3 g
Aktuellt bud750 SEK
Värdering2 000 SEK
HELALLIANSRING, 18k vitguld, med briljantslipade diamanter tot ca 2.10 ct
Aktuellt bud8 000 SEK
Värdering15 000 - 18 000 SEK
CARMOSÉRING, 18k guld, med safir och briljantslipade diamanter, tot vikt ca 4,6 g
Startbud200 SEK
Värdering6 000 - 8 000 SEK
CERTINA, armbandsur, 18k guld, 1980-tal, tot vikt ca 24 g
Aktuellt bud3 200 SEK
Värdering4 000 SEK
HÄNGE MED KEDJA, 18k guld, med diamanter och rubiner, tot vikt ca 11,9 g
Aktuellt bud4 400 SEK
Värdering5 000 - 7 000 SEK
RING, 18k guld, med odlade pärlor, tot vikt ca 14,5 g
Startbud200 SEK
Värdering6 000 - 8 000 SEK
COLLIER, 18k guld, med safirer och briljantslipade diamanter, tot vikt ca 7,5 g
Aktuellt bud300 SEK
Värdering5 000 SEK
OMEGA, armbandsur, 18k guld, Constellation, "Pie-pan", automatiskt urverk, tot vikt ca 64 g
Aktuellt bud10 000 SEK
Värdering35 000 - 40 000 SEK
BVLGARI, collier, 18k guld, briljantslipade diamanter, vikt ca 82 g
Startbud200 SEK
Värdering35 000 - 40 000 SEK
COLLIER OCH ARMBAND, 18k vitguld, med briljantslipade diamanter tot ca 0.76 ct, tot vikt ca 57 g
Startbud200 SEK
Värdering25 000 - 30 000 SEK
RING, 18k vitguld, med safir och diamanter, tot vikt ca 9,5 g
Aktuellt bud400 SEK
Värdering4 000 - 6 000 SEK
OMEGA, De Ville, damarmbandsur, 18k guld, total vikt ca 28 g
Aktuellt bud500 SEK
Värdering10 000 - 12 000 SEK
ARMBAND, platina, art déco, 1900-talets första hälft, med diamanter ca 7.50 ct
Startbud200 SEK
Värdering40 000 - 50 000 SEK
RING, 14k vitguld, med briljantslipade diamanter tot ca 1.00 ct, sannolikt 1900-talets andra hälft, tot vikt ca 5 g
Startbud200 SEK
Värdering5 000 SEK
ARMBANDSUR, 18k guld, Epoch, Stockholm, tot vikt ca 27,5 g
Startbud200 SEK
Värdering8 000 - 10 000 SEK
ARMRING, 14k guld, med diamanter och smaragder, tot vikt ca 16 g
Aktuellt bud4 400 SEK
Värdering5 000 - 7 000 SEK
COLLIER, minst 21,6k guld, vikt ca 33,5 g
Aktuellt bud450 SEK
Värdering18 000 - 20 000 SEK
CARMOSÉRING, 18k vitguld, med briljantslipade diamanter och tanzanit, otydliga stämplar Stockholm 1972, tot vikt ca 5 g
Startbud200 SEK
Värdering6 000 - 8 000 SEK
COLLIER, 18k guld, Italien, med briljantslipade diamanter och smaragd, tot vikt ca 13,5 g
Aktuellt bud2 000 SEK
Värdering7 000 - 9 000 SEK
COLLIER, 18k guld och vitguld, vikt ca 37 g
Aktuellt bud5 000 SEK
Värdering16 000 - 20 000 SEK
COLLIER, 18k guld, svenska stämplar år 2000, vikt ca 38 g
Aktuellt bud12 000 SEK
Värdering16 000 - 20 000 SEK
ARMBAND, 18k guld, svenska stämplar NSE år 2000, vikt ca 16,5 g
Startbud200 SEK
Värdering7 000 - 9 000 SEK
ZENITH, smyckesur, 18k vitguld, Zenith, 1900-talets mitt, tot vikt ca 40 g
Startbud200 SEK
Värdering14 000 - 16 000 SEK
ARMBAND, 18k guld, med turkoser, Iran 1970-tal, tot vikt ca 24 g
Startbud200 SEK
Värdering5 000 SEK
BROSCH, 18k guld, med turkos, Iran 1970-tal, tot vikt ca 5,5 g
Startbud200 SEK
Värdering2 500 SEK
RING, 18k guld, med turkos, Iran 1970-tal, tot vikt ca 3,6 g
Startbud200 SEK
Värdering2 000 SEK
ÖRHÄNGEN, 1 par, 18k guld och vitguld, med diamanter och fluorit, tot vikt ca 2,3 g
Aktuellt bud300 SEK
Värdering2 000 SEK
Öppettider
Måndag 12.30 - 17.00
Tisdag 12.30 - 17.00
Onsdag 12.30 - 18.00
Torsdag 12.30 - 17.00
Fredag 11.00 - 15.00
Sista lördagen i månaden 11.00 - 14.00
© Software Copyright 2024 Skeleton. All rights reserved.