- GoldClear filters

FICKUR, 18k guld, 1900-talets första hälft, tot vikt ca 37,5 g
Current bid5,200 SEK
Est4,000 SEK

FICKUR, IWC, International Watch Co, 18k guld, 1900-talets första hälft
Current bid17,500 SEK
Est16,000 - 18,000 SEK

TISSOT, armbandsur, 14K guld, quartz, 2000-tal
Current bid4,200 SEK
Est5,000 SEK

TISSOT, armbandsur, 14k guld
Current bid5,400 SEK
Est5,000 SEK

ENSTENSRING, 18k vitguld, med briljantslipad diamant ca 0.22 ct, vikt ca 2,5 g
Current bid2,200 SEK
Est3,000 SEK

RING, 18k guld, svenska stämplar, tot vikt ca 5,9 g
Current bid5,200 SEK
Est6,000 - 7,000 SEK

ÖRHÄNGEN, 1 par, 18k guld, tot vikt ca 2,3 g
Current bid2,000 SEK
Est2,000 SEK

OMEGA, armbandsur, 18K guld, quartz
Current bid8,200 SEK
Est8,000 SEK

COLLIER 14k guld, Orrosimo, vikt ca 5,4 g
Current bid3,400 SEK
Est4,000 - 5,000 SEK

HÄNGEN, 2 st, 18k guld, med turkos och grön sten, tot vikt ca 1,9 g
Current bid200 SEK
Est800 SEK

ARMBANDSUR, 18k guld, Certina, tot vikt ca 19 g
Current bid10,000 SEK
Est10,000 - 12,000 SEK