1
12d 16h
ARMBAND, sterlingsilver, emaljarbete, 1900-talets mitt_36887a_8dc968aa4f03fb5_lg.jpeg
ARMBAND, sterlingsilver, emaljarbete, 1900-talets mitt
Aktuellt bud400 SEK
Värdering400 SEK
12d 16h
FICKUR, silver, dam, 1800-/1900-tal_37109a_8dc9ce25a2c7e6f_lg.jpeg
FICKUR, silver, dam, 1800-/1900-tal
Aktuellt bud200 SEK
Värdering400 SEK
14d 16h
SKÄRP, siden, sk Obi, siden, Japan, 1900-talets mitt_37272a_lg.jpeg
SKÄRP, siden, sk Obi, siden, Japan, 1900-talets mitt
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
15d 16h
KORG/VÄSKA,, Japan, 1900-talets andra hälft_37279a_lg.jpeg
KORG/VÄSKA,, Japan, 1900-talets andra hälft
Aktuellt bud350 SEK
Värdering1 500 SEK
15d 17h
TSUKESAGE/KIMONO, siden, Japan, 1900-talets andra hälft _37293a_lg.jpeg
TSUKESAGE/KIMONO, siden, Japan, 1900-talets andra hälft
Aktuellt bud250 SEK
Värdering1 800 SEK
16d 16h
VÄSKA, siden, Japan, 1900-talets mitt_37237a_lg.jpeg
VÄSKA, siden, Japan, 1900-talets mitt
Aktuellt bud200 SEK
Värdering300 SEK
17d 16h
KORG/VÄSKA,, Japan, 1900-talets andra hälft_37414a_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering1 000 SEK
17d 16h
SAMLING SILVERSMYCKEN, mestadels halskedjor, 1900-/2000-tal_37189a_8dc9ce1c4b5e308_lg.jpeg
SAMLING SILVERSMYCKEN, mestadels halskedjor, 1900-/2000-tal
Aktuellt bud200 SEK
Värdering400 SEK
17d 16h
ARMRING, sterlingsilver, med bärnsten, sannolikt 1900-talets andra hälft _36881a_8dc968af6d42beb_lg.jpeg
ARMRING, sterlingsilver, med bärnsten, sannolikt 1900-talets andra hälft
Aktuellt bud300 SEK
Värdering400 SEK
17d 17h
SKÄRP, siden, sk Obi, siden, Japan, 1900-talets mitt_37280a_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
17d 17h
CIGARETTMUNSTYCKEN, 3 st, silver och horn, 1800-/1900-tal_36877a_8dc968a2204e295_lg.jpeg
CIGARETTMUNSTYCKEN, 3 st, silver och horn, 1800-/1900-tal
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
17d 17h
KAPPA, La Moda, Goji, Japan, 1960-tal_37290a_lg.jpeg
KAPPA, La Moda, Goji, Japan, 1960-tal
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
18d 16h
CIGARETTETUI, silver, orientaliskt, sannolikt 1900-talets början, vikt ca 140 g_36896b_8dc95f556665246_lg.jpeg
CIGARETTETUI, silver, orientaliskt, sannolikt 1900-talets början, vikt ca 140 g
Aktuellt bud650 SEK
Värdering600 SEK
18d 17h
HAORI/KIMONO, siden, Japan, 1900-talets andra hälft _37325a_lg.jpeg
HAORI/KIMONO, siden, Japan, 1900-talets andra hälft
Startbud200 SEK
Värdering1 500 SEK
19d 16h
ÅSA WESTLUND, 1 par skor, There goes the neighboorhood, strlk 37_37492a_lg.jpeg
ÅSA WESTLUND, 1 par skor, There goes the neighboorhood, strlk 37
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
19d 17h
BROSCH, silver, otydliga stämplar GK Stockholm, 1900-talets mitt_37173a_8dc9c0737ba0223_lg.jpeg
BROSCH, silver, otydliga stämplar GK Stockholm, 1900-talets mitt
Startbud100 SEK
Värdering200 SEK
20d 16h
SKÄRP OCH COLLIER, 6 del, 1900-/2000-tal_37643a_lg.jpeg
SKÄRP OCH COLLIER, 6 del, 1900-/2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
20d 17h
MIU MIU, 1 par ballerinaskor, strlk 37,5_37501a_lg.jpeg
MIU MIU, 1 par ballerinaskor, strlk 37,5
Aktuellt bud200 SEK
Värdering400 SEK
21d 16h
MIDJESPÄNNE, sterlingsilver, till Sverigedräkt, Christer Tonnby Unnaryd 1987_37476a_lg.jpeg
MIDJESPÄNNE, sterlingsilver, till Sverigedräkt, Christer Tonnby Unnaryd 1987
Startbud200 SEK
Värdering1 500 SEK
23d 16h
COLLIER, 3 st, horn, 1900-/2000-tal_37535a_lg.jpeg
COLLIER, 3 st, horn, 1900-/2000-tal
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
23d 16h
EFVA ATTLING, 1 par örhängen, "Miss Butterfly", sterlingsilver_37165a_8dc9c078d7599b8_lg.jpeg
EFVA ATTLING, 1 par örhängen, "Miss Butterfly", sterlingsilver
Startbud200 SEK
Värdering2 500 SEK
24d 17h
COLLIER, 4 st, bla mässing och horn, 1900-talets andra hälft _37626a_lg.jpeg
COLLIER, 4 st, bla mässing och horn, 1900-talets andra hälft
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
25d 16h
HJÄLM, Tretorn, 1900-talets andra hälft _37168a_8dc9c06d59e3911_lg.jpeg
HJÄLM, Tretorn, 1900-talets andra hälft
Aktuellt bud100 SEK
Värdering300 SEK
25d 17h
LANVIN, 1 par ballerinaskor, strlk 38_37493a_lg.jpeg
LANVIN, 1 par ballerinaskor, strlk 38
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK