1
8h 45 m
ARMBANDSUR, 3 st, bla Seiko, 1900-talets mitt_32421a_8dc5a30e1fc5fd7_lg.jpeg
ARMBANDSUR, 3 st, bla Seiko, 1900-talets mitt
Aktuellt bud150 SEK
Värdering300 SEK
8h 47 m
BURBERRY, halsduk, kashmir, 2000-tal_32827a_8dc5a2a2832f63c_lg.jpeg
BURBERRY, halsduk, kashmir, 2000-tal
Aktuellt bud400 SEK
Värdering600 SEK
8h 51 m
CIGARETTMUNSTYCKEN, 2 st, bla silver och bärnsten, tidigt 1900-tal_32763a_8dc5a014daab715_lg.jpeg
Aktuellt bud250 SEK
Värdering300 SEK
9h 21 m
DAMARMBANDSUR, Emporio Armani, stål, 1900-/2000-tal_32136a_8dc4f2fd767366b_lg.jpeg
DAMARMBANDSUR, Emporio Armani, stål, 1900-/2000-tal
Aktuellt bud200 SEK
Värdering800 SEK
9h 33 m
CHRISTIAN DIOR, scarf, siden, 1900-talets andra hälft_32816a_8dc5a2a16f93729_lg.jpeg
CHRISTIAN DIOR, scarf, siden, 1900-talets andra hälft
Aktuellt bud600 SEK
Värdering500 SEK
10h 03 m
MULBERRY, halsduk, 100% kashmir_32107a_8dc4f20b0281e10_lg.jpeg
MULBERRY, halsduk, 100% kashmir
Aktuellt bud500 SEK
Värdering500 SEK
1d 8h
MULBERRY, handväska, präglat skinn, 1900-talets andra hälft_32829a_8dc5a2ab0a83fd7_lg.jpeg
MULBERRY, handväska, präglat skinn, 1900-talets andra hälft
Aktuellt bud850 SEK
Värdering1 000 SEK
1d 9h
HERMÈS, scarf, "Brides de Gala", siden, 1900-talets andra hälft_32754a_8dc5a29c438fa74_lg.jpeg
HERMÈS, scarf, "Brides de Gala", siden, 1900-talets andra hälft
Aktuellt bud450 SEK
Värdering800 SEK
1d 9h
ANKELBOOTS, 2 par, dam, bla. Bruno Magli, 2000-tal_32887a_8dc5aedd36d8b6a_lg.jpeg
ANKELBOOTS, 2 par, dam, bla. Bruno Magli, 2000-tal
Aktuellt bud300 SEK
Värdering300 SEK
1d 10h
MOSCHINO, skärp, svart läder, 1900-talets slut_32051a_8dc4f048a8f6b0e_lg.jpeg
MOSCHINO, skärp, svart läder, 1900-talets slut
Aktuellt bud100 SEK
Värdering300 SEK
2d 9h
KAVAJ, Weill, 2000-tal_32851a_8dc5af0073cb0ad_lg.jpeg
KAVAJ, Weill, 2000-tal
Aktuellt bud150 SEK
Värdering300 SEK
2d 9h
ARMBANDSUR, guld på stål, Optimatic Incabloc, 1900-talets mitt_32422a_8dc5a313b8b772b_lg.jpeg
ARMBANDSUR, guld på stål, Optimatic Incabloc, 1900-talets mitt
Aktuellt bud300 SEK
Värdering400 SEK
2d 9h
BURBERRY, jacka, quilitad, strl XL, 2000-tal_32807a_8dc5a29dc334b19_lg.jpeg
BURBERRY, jacka, quilitad, strl XL, 2000-tal
Aktuellt bud400 SEK
Värdering800 SEK
2d 9h
BURBERRY, halsduk, kashmir, 2000-tal_32823a_8dc5a2a319bdb41_lg.jpeg
Aktuellt bud550 SEK
Värdering600 SEK
2d 9h
BURBERRY, jacka, quilitad, strl XL, 2000-tal_32828a_8dc5a29f399b601_lg.jpeg
Aktuellt bud350 SEK
Värdering800 SEK
2d 9h
ARMANI, scarf, siden, 1900-talets andra hälft_32753a_8dc5a29ba2dc492_lg.jpeg
ARMANI, scarf, siden, 1900-talets andra hälft
Aktuellt bud200 SEK
Värdering400 SEK
2d 9h
MONCLER, lättviktsdunväst, strl ca 38, 2000-tal_32798a_8dc5a29e70b0221_lg.jpeg
MONCLER, lättviktsdunväst, strl ca 38, 2000-tal
Aktuellt bud300 SEK
Värdering1 000 SEK
2d 9h
MONCLER, lättviktsdunjacka, strl ca 38, 2000-tal_32764a_8dc5a29d080bc19_lg.jpeg
MONCLER, lättviktsdunjacka, strl ca 38, 2000-tal
Aktuellt bud500 SEK
Värdering1 500 SEK
2d 9h
AFTONVÄSKOR, 2 st, pärlbroderi, sannolikt tidigt 1900-tal_32762a_8dc5a0167bf6bb1_lg.jpeg
AFTONVÄSKOR, 2 st, pärlbroderi, sannolikt tidigt 1900-tal
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
2d 10h
ARMBAND, mikromosaik, Italien, sannolikt 1900-talets mitt_32765a_8dc5a2c4739a631_lg.jpeg
ARMBAND, mikromosaik, Italien, sannolikt 1900-talets mitt
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
2d 10h
KAVAJ, dam, Escada_32096a_8dc4efe0a3be91f_lg.jpeg
KAVAJ, dam, Escada
Aktuellt bud250 SEK
Värdering400 SEK
3d 8h
ARMBANDSUR, Tissot, stål, quartz, 2000-tal_33269a_8dc6044f6e7a6ca_lg.jpeg
ARMBANDSUR, Tissot, stål, quartz, 2000-tal
Aktuellt bud100 SEK
Värdering300 SEK
3d 8h
LOUIS VUITTON, paraply, 1900-talets andra hälft_32879a_8dc5af01c8ddf92_lg.jpeg
LOUIS VUITTON, paraply, 1900-talets andra hälft
Aktuellt bud500 SEK
Värdering400 SEK
3d 9h
SAMLING VINTAGE, bla Gant, storlek ca 38_32913a_8dc6069746aaa68_lg.jpeg
SAMLING VINTAGE, bla Gant, storlek ca 38
Aktuellt bud250 SEK
Värdering500 SEK
4d 8h
DAMSKOR, 2 par, Peter Kaiser samt Carraro, 2000-tal_32888a_8dc5aeeac2f475f_lg.jpeg
DAMSKOR, 2 par, Peter Kaiser samt Carraro, 2000-tal
Aktuellt bud350 SEK
Värdering300 SEK
4d 9h
MANSCHETTKNAPPAR, 3 par, bla silver Stockholm 1958_33192a_8dc5f9cc4795ac0_lg.jpeg
MANSCHETTKNAPPAR, 3 par, bla silver Stockholm 1958
Aktuellt bud150 SEK
Värdering300 SEK
4d 10h
PÄLSJACKA, Saga Mink, Södra Päls, Norrköping, sannolikt 1980-/90-tal_32850a_8dc5f863e0f7c44_lg.jpeg
PÄLSJACKA, Saga Mink, Södra Päls, Norrköping, sannolikt 1980-/90-tal
Aktuellt bud200 SEK
Värdering600 SEK
5d 9h
HALSDUK/HUVA, mink, HPI of Sweden_33437a_lg.jpeg
HALSDUK/HUVA, mink, HPI of Sweden
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
6d 9h
SKEPPARKAVAJ, dam, Bäckmans Norrköping, 1900-talets slut_32903a_8dc5aeffb7ab6a3_lg.jpeg
SKEPPARKAVAJ, dam, Bäckmans Norrköping, 1900-talets slut
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
6d 9h
CIGARETTETUI, silver, K&EC, 1949, vikt ca 200 g_33261a_8dc605e24a8b1f9_lg.jpeg
CIGARETTETUI, silver, K&EC, 1949, vikt ca 200 g
Aktuellt bud700 SEK
Värdering1 000 SEK
6d 9h
ARMBANDSUR, 3 st, herr, 2000-tal_33268a_8dc6045054044b2_lg.jpeg
ARMBANDSUR, 3 st, herr, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
6d 10h
FOLKDRÄKT, Skedevi, Östergötland, 1900-talets andra hälft _33291a_8dc6057e949d4bd_lg.jpeg
FOLKDRÄKT, Skedevi, Östergötland, 1900-talets andra hälft
Aktuellt bud200 SEK
Värdering1 500 SEK
7d 9h
HÖG HATT, England, 1800-/1900-tal_33251a_8dc604338119c0e_lg.jpeg
HÖG HATT, England, 1800-/1900-tal
Aktuellt bud200 SEK
Värdering400 SEK
7d 9h
FOLKDRÄKT, Skedevi, Östergötland, sannolikt 1900-talets andra hälft _33272a_8dc6057f3748185_lg.jpeg
Aktuellt bud550 SEK
Värdering1 500 SEK
7d 10h
PÄLSKAPPA, mink, sent 1900-tal_32849a_8dc5f8634f04e91_lg.jpeg
PÄLSKAPPA, mink, sent 1900-tal
Startbud200 SEK
Värdering1 000 SEK
8d 9h
ARMBANDSUR, Omega Seamaster, 1900-talets mitt_33194a_8dc5f9c7e2b4f00_lg.jpeg
ARMBANDSUR, Omega Seamaster, 1900-talets mitt
Aktuellt bud2 200 SEK
Värdering3 000 SEK
8d 10h
ARMBANDSUR, Omega Constellation, 1960-/70-tal_33193a_8dc5f9c86d3085c_lg.jpeg
ARMBANDSUR, Omega Constellation, 1960-/70-tal
Aktuellt bud450 SEK
Värdering800 SEK
9d 8h
DAMSKOR, 2 par, NoVita samt Salvatore Ferragamo, 2000-tal_32886a_8dc5aee9d1cd0cb_lg.jpeg
DAMSKOR, 2 par, NoVita samt Salvatore Ferragamo, 2000-tal
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
9d 9h
HATTDEKORATIONER, nålar mm, mestadels 1900-talets första hälft_33183a_8dc5f885aa35e19_lg.jpeg
HATTDEKORATIONER, nålar mm, mestadels 1900-talets första hälft
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
9d 9h
ARMBANDSUR, Timex, quartz, 1900-talets andra hälft_33415a_lg.jpeg
ARMBANDSUR, Timex, quartz, 1900-talets andra hälft
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
9d 9h
SAMLING VINTAGE, bla Escada, storlek bla 38_32912a_8dc6069bafacf2d_lg.jpeg
SAMLING VINTAGE, bla Escada, storlek bla 38
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK