1
6h 41 m
FOLKDRÄKT, 3 del, dam, 1800-/1900-tal
Aktuellt bud200 SEK
Värdering500 SEK
1d 6h
SMOKING, Style, herr, strlk ca 50
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
1d 8h
HERMÈS, scarf, siden, Paris
HERMÈS, scarf, siden, Paris
Aktuellt bud1 000 SEK
Värdering2 000 SEK
1d 8h
KIMONO, 1900-tal
KIMONO, 1900-tal
Startbud200 SEK
Värdering300 SEK
2d 6h
BURBERRY, trenchcoat, herr, strlk ca L
Aktuellt bud500 SEK
Värdering1 000 SEK
2d 7h
SJALAR, 4 st, 1800-/1900-tal
SJALAR, 4 st, 1800-/1900-tal
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
2d 7h
FRACK, Barons fashion, herr, strlk 52
Aktuellt bud200 SEK
Värdering800 SEK
2d 7h
FRACK, Tiklas, herr, strlk 52
FRACK, Tiklas, herr, strlk 52
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
2d 7h
VÄSKA OCH SKÄRP, 1900-talets mitt
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
2d 7h
KÄPPAR, 2 st, med handtag i silver, 1900-talets första hälft
Aktuellt bud200 SEK
Värdering600 SEK
2d 8h
VÄST OCH BYXOR, till folkdräkt, herr, 1900-tal
Aktuellt bud200 SEK
Värdering300 SEK
3d 7h
HALSKEDJA MED HÄNGE SAMT ÖRHÄNGEN, 1 par, mässing och glas, art dèco-stil, 1900-talets andra hälft
Startbud200 SEK
Värdering300 SEK
3d 8h
GLASÖGONBÅGAR, 14 st, mestadels 1900-talets första hälft
Aktuellt bud250 SEK
Värdering400 SEK
3d 8h
FRACK, Tiklas, herr, strlk 50
FRACK, Tiklas, herr, strlk 50
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
4d 7h
SMOKING, Barons fashion, herr, strlk ca 50
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
5d 6h
SMOKINGKAVAJ, Marlane, herr, strlk 52
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
5d 6h
TERMOS, AB Termoverken Jönköping, 1900-talets mitt
Startbud200 SEK
Värdering300 SEK
5d 7h
FRANCO RUSSO, 1 par stövletter, strlk 40
Startbud200 SEK
Värdering300 SEK
5d 8h
MULBERRY, "Bayswater", handväska, präglat skinn
Aktuellt bud1 300 SEK
Värdering3 000 SEK
6d 8h
HATTAR, 6 st, bla. Lexington, Marida och Faustmann
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
7d 7h
KOFTA, ull, Giesswein, strl ca 40
Startbud200 SEK
Värdering300 SEK
8d 7h
PUMPS, 1 par, Bruno Magli, Italien, stl 39
Startbud200 SEK
Värdering300 SEK
11d 7h
SKOR, 1 par, Ecco, stl 6
SKOR, 1 par, Ecco, stl 6
Startbud200 SEK
Värdering300 SEK
11d 8h
SKOR, 2 par, Jenny by Ara och Arche, stl 6 och 39
Startbud200 SEK
Värdering300 SEK