- TextilRensa filter
TSUKESAGE/KIMONO, siden, Japan, 1900-talets andra hälft
Aktuellt bud600 SEK
Värdering1 800 SEK
HAORI/KIMONO, siden, Japan, 1900-talets andra hälft
Aktuellt bud400 SEK
Värdering1 500 SEK
SALONGSMATTA, Kelim, ca 470 x 298 cm
Aktuellt bud3 000 SEK
Värdering5 000 SEK
MATTA, Herizmönster, ca 305 x 241 cm
Startbud200 SEK
Värdering5 000 SEK
INGEGERD SILOW, väggbonad, rölakan, "Paradis", monogramsignerad
Aktuellt bud200 SEK
Värdering800 SEK