1
1d 17h
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk, signerad Fred Müller, 1900-tal_30221a_8dc3384e698ff45_lg.jpeg
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk, signerad Fred Müller, 1900-tal
Aktuellt bud1 000 SEK
Värdering1 200 SEK
1d 17h
BRITA HANSSON (1918-1979), akvarell, monogramsignerad och daterad 51 _30086a_lg.jpeg
BRITA HANSSON (1918-1979), akvarell, monogramsignerad och daterad 51
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
2d 17h
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, sannolikt Indien, 1900-tal_30392a_lg.jpeg
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, sannolikt Indien, 1900-tal
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
2d 18h
SEVERIN NILSON (1846-1918), olja på duk, signerad_30077a_lg.jpeg
SEVERIN NILSON (1846-1918), olja på duk, signerad
Aktuellt bud4 000 SEK
Värdering6 000 SEK
2d 18h
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, orientalisk, 1800-/1900-tal_30382a_lg.jpeg
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, orientalisk, 1800-/1900-tal
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
2d 18h
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk, 1900-talets andra hälft, osignerad_30196a_8dc338237674ae1_lg.jpeg
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk, 1900-talets andra hälft, osignerad
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
2d 18h
OIDENTIFIERAD KOSNTNÄR, 2 st, olja på duk resp pannå, 1900-talets andra hälft, signerade M Stening_30198a_8dc33822ceb50ca_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
3d 17h
IKON, olja på duk, uppfodrad på träpannå, med datering 1927_30413a_lg.jpeg
IKON, olja på duk, uppfodrad på träpannå, med datering 1927
Aktuellt bud200 SEK
Värdering2 000 SEK
3d 18h
GUSTAF ADLOF FAHLE, olja på pannå, signerad_30188a_8dc33822232d2d5_lg.jpeg
GUSTAF ADLOF FAHLE, olja på pannå, signerad
Aktuellt bud350 SEK
Värdering400 SEK
4d 17h
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på pannå, signerad och daterad Egelnor -46_30197a_8dc338240990116_lg.jpeg
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på pannå, signerad och daterad Egelnor -46
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
4d 18h
EVALD HEDENSTRÖM (1909-1996), olja på duk, signerad_30344a_lg.jpeg
EVALD HEDENSTRÖM (1909-1996), olja på duk, signerad
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
5d 17h
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk, signerad och daterad Siljedahl 1879_30203a_8dc3383bd0e0f6f_lg.jpeg
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk, signerad och daterad Siljedahl 1879
Aktuellt bud250 SEK
Värdering500 SEK
5d 18h
FOLKE HENELL, olja på duk, signerad och daterad 1979_30262a_8dc338c3571e578_lg.jpeg
FOLKE HENELL, olja på duk, signerad och daterad 1979
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
8d 17h
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk, 1900-tal, otydligt signerad_30455a_8dc39cbf705cbd8_lg.jpeg
Aktuellt bud200 SEK
Värdering1 000 SEK
8d 18h
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på pannå, signerad Gunnar Danielsson_30631a_lg.jpeg
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på pannå, signerad Gunnar Danielsson
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
10d 18h
HANS VIKSTEN (1926-1987), akvarell, signerad och daterad 1985_30718a_lg.jpeg
HANS VIKSTEN (1926-1987), akvarell, signerad och daterad 1985
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
11d 17h
MARTIN STENMAN, olja på duk, signerad och daterad 55_30678a_lg.jpeg
MARTIN STENMAN, olja på duk, signerad och daterad 55
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
12d 17h
ÅKE WICKSTRÖM (född 1927), olja på duk, signerad_30661a_lg.jpeg
ÅKE WICKSTRÖM (född 1927), olja på duk, signerad
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
12d 17h
IKON/VÄGGFÄLT, enligt uppgift Grekland, 1800-/1900-tal_30649a_lg.jpeg
IKON/VÄGGFÄLT, enligt uppgift Grekland, 1800-/1900-tal
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
12d 18h
OKÄND KONSTNÄR, olja på duk, 1900-tal_30456a_8dc39cbe3912fd4_lg.jpeg
OKÄND KONSTNÄR, olja på duk, 1900-tal
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK