1
16h 50 m
PAUL K JÖRGENSEN, olja på pannå, signerad
Aktuellt bud200 SEK
Värdering800 SEK
1d 14h
IVAR HAMMARLUND (1899-1983), olja på duk, signerad och daterad -36
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
1d 16h
SIV ERICSDOTTER, olja på pannå, osignerad
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
2d 15h
STAFAN SNIDARE (född 1939), akvarell, signerad och daterad -91
Aktuellt bud250 SEK
Värdering500 SEK
2d 15h
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, akvarell, signerad
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
2d 15h
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på papper, otydligt signerad
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
2d 16h
OKÄND KONSTNÄR, olja på duk, England, 1800-/1900-tal, osignerad
Aktuellt bud200 SEK
Värdering1 500 SEK
2d 16h
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, blandteknik, signerad och daterad -81
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
3d 14h
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, akvarell, otydligt signerad Silvio Bonalli, daterad 1972
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
3d 15h
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk, otydligt signerad och daterad B Lejennkärr -92, ca 139 x 198 cm
Startbud200 SEK
Värdering1 000 SEK
4d 15h
EJNAR KOHLMANN (1888-1968), olja på duk, signerad och daterad 1955
Aktuellt bud1 600 SEK
Värdering2 000 SEK
4d 15h
EJNAR KOHLMANN, olja på duk, signerad och daterad 1956
Aktuellt bud250 SEK
Värdering2 000 SEK
4d 15h
ERIC RHÖNNSTAD (1909-1980), olja på duk, signerad och daterad 1968
Aktuellt bud400 SEK
Värdering1 000 SEK
5d 14h
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk, signerad
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
5d 15h
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
5d 15h
OKÄND KONSTNÄR, olja på duk, 1800-tal, osignerad
Aktuellt bud300 SEK
Värdering600 SEK
5d 16h
EJNAR KOHLMANN, olja på duk, signerad
Aktuellt bud1 000 SEK
Värdering2 000 SEK
6d 15h
MAYBRITT WALLINA WALLIN (född 1940), emaljmålning, signerad
Aktuellt bud300 SEK
Värdering600 SEK