1
16h 20 m
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk, signerad
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
17h 08 m
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, blandteknik, signerad
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
1d 17h
OKÄND KONSTNÄR, olja på träpannå, 1800-tal, osignerad
Aktuellt bud650 SEK
Värdering600 SEK
1d 17h
SVEN SKALD (1905-1975), pastell, signerad
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
2d 16h
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
2d 16h
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk, otydligt signerad
Startbud200 SEK
Värdering300 SEK
2d 17h
JURGEN VON KONOW (1915-1959), olja på duk, signerad och daterad 1954
Startbud200 SEK
Värdering1 000 SEK
3d 16h
KURT CARENDI (1905-1971), pastell, signerad
Aktuellt bud200 SEK
Värdering500 SEK
3d 17h
GUNNAR TORHAMN (1894-1965), olja på pannå, signerad
Aktuellt bud3 000 SEK
Värdering4 000 SEK
3d 17h
IVAN PETERSSON, olja på pannå, signerad
Startbud200 SEK
Värdering1 500 SEK
4d 16h
ERIC RHÖNNSTAD (1909-1980), olja på duk, signerad
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
4d 16h
TOR BJURSTRÖM (1888–1966), olja på duk, signerad
Startbud200 SEK
Värdering8 000 - 10 000 SEK
4d 16h
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på pannå, signerad iS 1881
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
4d 16h
KAI MORTEN-GLUD (1912-1992), olja på pannå, signerad
Aktuellt bud200 SEK
Värdering400 SEK
4d 16h
AXEL LIND (1907-2011), olja på duk, signerad
Aktuellt bud2 000 SEK
Värdering3 500 SEK
4d 17h
ARVID JOHANSSON (1862-1923) olja på duk, signerad
Aktuellt bud500 SEK
Värdering4 000 SEK
5d 16h
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
6d 16h
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på pannå, signerad
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
6d 16h
MAJ HEMBERG (1906-1992), provtryck, signerad
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
6d 17h
ÅKE WIKSTRÖM (född 1927), olja på duk, signerad
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
7d 16h
BENGTOLLE OLDINGER (1911-1988), olja på duk, signerad
Aktuellt bud800 SEK
Värdering2 000 SEK
7d 16h
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
7d 16h
CHARLES SJÖHOLM (född 1933), olja på pannå, signerad
Aktuellt bud500 SEK
Värdering1 000 SEK
7d 16h
KAI MORTEN-GLUD (1912-1992), olja på duk, signerad
Startbud200 SEK
Värdering1 000 SEK
7d 16h
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
8d 16h
BERTIL EKFELDT (1920-2004), olja på pannå, signerad
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
8d 16h
GOTTFRID OLSSON (1890-1979), olja på duk, signerad
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
8d 16h
Aktuellt bud1 000 SEK
Värdering6 000 - 8 000 SEK
8d 16h
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
8d 17h
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
9d 16h
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
9d 16h
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
9d 16h
ÅKE WICKSTRÖM (1927-2019), olja på duk, signerad
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
9d 16h
GLASMÅLNINGAR, 2 st, 1800-tal
GLASMÅLNINGAR, 2 st, 1800-tal
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK