1
10h 49 m
LARS GYNNING (1920-2003), gouache, signerad
Aktuellt bud250 SEK
Värdering400 SEK
11h 09 m
Startbud200 SEK
Värdering1 000 SEK
11h 27 m
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk, otydligt signerad
Aktuellt bud1 900 SEK
Värdering1 000 SEK
1d 10h
Aktuellt bud1 100 SEK
Värdering2 500 SEK
1d 10h
SIGURD BERNHOLM (1890-1969), olja på pannå, signerad och daterad 1958
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
1d 11h
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk, otydligt signerad och daterad B Lejennkärr -92, ca 139 x 198 cm
Aktuellt bud200 SEK
Värdering1 000 SEK
2d 10h
OKÄND KONSTNÄR, olja på duk, otydligt signerad
Aktuellt bud450 SEK
Värdering800 SEK
2d 11h
GUNNAR RYDHOLM, olja på duk, signerad
Aktuellt bud200 SEK
Värdering500 SEK
3d 10h
ERIC CEDERBERG (1897–1984), olja på duk, signerad och daterad 59
Aktuellt bud3 400 SEK
Värdering4 000 SEK
3d 11h
ULF ÅLUND (född 1948), olja på duk, signerad
Aktuellt bud400 SEK
Värdering700 SEK
4d 11h
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, akvarell, otydligt signerad Silvio Bonalli, daterad 1972
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
4d 11h
ALFRED HELBERGER (1871-1946), olja på pannå, monogramsignerad
Aktuellt bud400 SEK
Värdering1 500 SEK
5d 10h
HUGO JOSEPHSSON (1877-1967), olja på duk, signerad och daterad 1958
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
5d 12h
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk, signerad
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
6d 10h
SVEN SKALD, pastell, signerad
SVEN SKALD, pastell, signerad
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
6d 10h
ANDERS FORSBERG (1871-1914), tusch och täckvitt, signerad
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
6d 11h
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
6d 12h
LILLY (LIL) SILFVERLING (1909-1980), teckning, signerad
Startbud200 SEK
Värdering300 SEK
6d 12h
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
7d 10h
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
7d 11h
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, blandteknik, signerad
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
8d 11h
OKÄND KONSTNÄR, olja på träpannå, 1800-tal, osignerad
Aktuellt bud550 SEK
Värdering600 SEK
8d 11h
SVEN SKALD (1905-1975), pastell, signerad
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
9d 10h
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
9d 10h
Startbud200 SEK
Värdering300 SEK
9d 11h
JURGEN VON KONOW (1915-1959), olja på duk, signerad och daterad 1954
Startbud200 SEK
Värdering1 000 SEK

ÄNDRADE ÖPPETTIDER:
STÄNGT 24 dec - 6 jan