1
14h 06 m
IVAR HAMMARLUND (1899-1983), olja på duk, signerad och daterad -36
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
14h 12 m
HUGO NYMAN (född ?), olja på duk, signerad
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
14h 58 m
OKÄND KONSTNÄR, olja på duk, England, 1800-/1900-tal, osignerad
Aktuellt bud200 SEK
Värdering2 000 SEK
15h 06 m
SIV ERICSDOTTER, olja på pannå, osignerad
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
1d 14h
OKÄND KONSTNÄR, olja på pannå, sannolikt tidigt 1900-tal, osignerad
Aktuellt bud200 SEK
Värdering500 SEK
1d 15h
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk, signerad
Aktuellt bud200 SEK
Värdering500 SEK
2d 14h
NILS SEWERIN (1920-1985), olja på duk, signerad
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
2d 14h
OKÄND KONSTNÄR, olja på pannå, 1800-tal, osignerad
Aktuellt bud650 SEK
Värdering1 000 SEK
3d 14h
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk, signerad och daterad, 1900-tal
Aktuellt bud250 SEK
Värdering600 SEK
3d 14h
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på pannå, England, 1800-tal, monogramsignerad AF
Aktuellt bud400 SEK
Värdering1 000 SEK
4d 14h
LARS GYNNING (1920-2003), gouache, signerad
Aktuellt bud200 SEK
Värdering400 SEK
4d 14h
Startbud200 SEK
Värdering1 000 SEK
4d 15h
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk, otydligt signerad
Aktuellt bud1 900 SEK
Värdering1 000 SEK
5d 14h
Aktuellt bud1 100 SEK
Värdering2 500 SEK
5d 14h
SIGURD BERNHOLM (1890-1969), olja på pannå, signerad och daterad 1958
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
5d 14h
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk, otydligt signerad och daterad B Lejennkärr -92, ca 139 x 198 cm
Aktuellt bud200 SEK
Värdering1 000 SEK
6d 14h
OKÄND KONSTNÄR, olja på duk, otydligt signerad
Aktuellt bud400 SEK
Värdering800 SEK
6d 14h
GUNNAR RYDHOLM, olja på duk, signerad
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
7d 14h
ERIC CEDERBERG (1897–1984), olja på duk, signerad och daterad 59
Aktuellt bud3 400 SEK
Värdering4 000 SEK
7d 14h
ULF ÅLUND (född 1948), olja på duk, signerad
Aktuellt bud350 SEK
Värdering700 SEK
8d 15h
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, akvarell, otydligt signerad Silvio Bonalli, daterad 1972
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
8d 15h
ALFRED HELBERGER (1871-1946), olja på pannå, monogramsignerad
Aktuellt bud300 SEK
Värdering1 500 SEK

ÄNDRADE ÖPPETTIDER:
STÄNGT 24 dec - 6 jan