1
22h 05m
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk, signerad
Starting bid200 SEK
Est500 SEK
22h 41m
Starting bid200 SEK
Est500 SEK
22h 57m
OKÄND KONSTNÄR, olja på duk, 1800-tal, osignerad
Current bid300 SEK
Est600 SEK
23h 31m
EJNAR KOHLMANN, olja på duk, signerad
Current bid1,000 SEK
Est2,000 SEK
1d 22h
MAYBRITT WALLINA WALLIN (född 1940), emaljmålning, signerad
Current bid300 SEK
Est600 SEK
2d 22h
LILLY (LIL) SILFVERLING (1909-1980), teckning, signerad
Starting bid200 SEK
Est300 SEK
2d 23h
MONICA SMETANA (född 1932), olja på duk, signerad
Starting bid200 SEK
Est500 SEK
3d 23h
GUSTAV SUNDIN (1888-1964), olja på duk, signerad
Starting bid200 SEK
Est1,200 SEK
4d 22h
GUSTAF ADOLF FAHLE (1906-1989), olja på pannå, signerad
Current bid550 SEK
Est500 SEK
4d 22h
OKÄND KONSTNÄR, akvarell, sannolikt England 1800-tal
Starting bid200 SEK
Est500 SEK
4d 23h
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, blandteknik, signerad
Starting bid200 SEK
Est500 SEK
5d 22h
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk, otydligt signerad och daterad 1923
Current bid250 SEK
Est1,000 SEK
5d 22h
OKÄND KONSTNÄR, 1 par, olja på pannå, England, 1800-tal, varav en otydligt signerad
Current bid200 SEK
Est2,000 SEK
5d 22h
Starting bid200 SEK
Est500 SEK
5d 22h
DIMITAR UGRINOV (född 1954), blandteknik på duk, signerad
Starting bid200 SEK
Est500 SEK
5d 23h
ALFRED HELBERGER (1871-1946), olja på pannå, monogramsignerad
Starting bid200 SEK
Est1,500 SEK
5d 23h
DAG BJÖRN HELLSING ( född 1923), olja på pannå, signerad
Starting bid200 SEK
Est400 SEK
5d 23h
BIRGER STRÅÅT (1914-2008), olja på duk, signerad och daterad -89
Current bid700 SEK
Est500 SEK
5d 23h
HUGO JOSEPHSSON (1877-1967), olja på duk, signerad och daterad 1958
Starting bid200 SEK
Est800 SEK
6d 22h
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, porslinsmålning, 1900-/2000-tal, otydligt signerad
Current bid450 SEK
Est400 SEK
6d 22h
BIRGER STRÅÅT (1914-2008), olja på duk, signerad
Current bid200 SEK
Est500 SEK
6d 22h
BIRGER STRÅÅT (1914-2008), olja på duk, signerad och daterad 1965
Current bid200 SEK
Est800 SEK
6d 23h
BIRGER MÖRK (1919-2010), olja på pannå, signerad och daterad -59
Current bid500 SEK
Est1,000 SEK
7d 22h
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk, signerad J Barbay
Current bid500 SEK
Est1,000 SEK
7d 22h
Starting bid200 SEK
Est500 SEK
7d 23h
BIRGER STRÅÅT (1914-2008), olja på duk, signerad och daterad 1977
Current bid300 SEK
Est800 SEK
8d 22h
HJALMAR BERGMAN, olja på duk, signerad och daterad 1937
Current bid850 SEK
Est1,000 SEK
8d 23h
Starting bid200 SEK
Est800 SEK