1
1d 14h
RAYMOND WEIL, herrarmbandsur, Geneve, quartz_36048a_8dc8bba2dc601ad_lg.jpeg
RAYMOND WEIL, herrarmbandsur, Geneve, quartz
Aktuellt bud250 SEK
Värdering500 SEK
2d 14h
VÄGGUR, sk Leijaur, sent 1800-tal_36082a_8dc8c6aa79df894_lg.jpeg
VÄGGUR, sk Leijaur, sent 1800-tal
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
3d 13h
SEIKO, herrarmbandsur, quartz, 1900-/2000-tal_36050a_8dc8bba3854c239_lg.jpeg
SEIKO, herrarmbandsur, quartz, 1900-/2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
4d 13h
CERTINA, damarmbandsur, 1990-tal_36351a_lg.jpeg
CERTINA, damarmbandsur, 1990-tal
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
4d 13h
DAMARMBANDSUR, stål, Enicar, automatiskt urverk, 1900-talets mitt_36281a_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
4d 14h
HERRARMBANDSUR, stål, Certina, New Art, automatisk, omkring 1900-talets mitt_36244a_lg.jpeg
Aktuellt bud400 SEK
Värdering800 SEK
4d 14h
HERRARMBANDSUR, Ricoh, quartz_36049a_8dc8bba422dfcba_lg.jpeg
HERRARMBANDSUR, Ricoh, quartz
Aktuellt bud100 SEK
Värdering300 SEK
6d 16h
VÄGGUR, sent 1800-tal_36083a_8dc8c6a9f129e13_lg.jpeg
VÄGGUR, sent 1800-tal
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
8d 14h
FICKUR, 2 st, silver, 1800-/1900-tal_36488a_8dc8f6a7263009a_lg.jpeg
FICKUR, 2 st, silver, 1800-/1900-tal
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
9d 14h
BORDSPENDYL, förgylld brons, möjligen Sevrès, Frankrike, 1800-tal_36658a_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering4 000 - 5 000 SEK
9d 14h
ARMBANDSUR, 3 st, herr, 2000-tal_36621a_lg.jpeg
ARMBANDSUR, 3 st, herr, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
10d 13h
CERTINA, armbandsur, 14k guld, 1980-tal, tot vikt ca 24 g_36563a_lg.jpeg
CERTINA, armbandsur, 14k guld, 1980-tal, tot vikt ca 24 g
Aktuellt bud2 200 SEK
Värdering4 000 SEK
11d 13h
VÄGGKLOCKOR, 3 st, "Little Big Time" Karlsson Quality_36521a_8dc902d6d6628de_lg.jpeg
VÄGGKLOCKOR, 3 st, "Little Big Time" Karlsson Quality
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
11d 13h
OMEGA, armbandsur, 18k guld, dam, quartzverk_36487a_8dc8f6a8995cba4_lg.jpeg
OMEGA, armbandsur, 18k guld, dam, quartzverk
Aktuellt bud1 500 SEK
Värdering2 000 SEK
12d 13h
OMEGA, armbandsur, 18k guld, quartzverk_36486a_8dc8f6a9e43270e_lg.jpeg
OMEGA, armbandsur, 18k guld, quartzverk
Aktuellt bud3 800 SEK
Värdering4 500 SEK
12d 14h
DAMARMBANDSUR, 18k guld, Fortis, 17 Jewels_36535a_8dc90695b7bc0ad_lg.jpeg
DAMARMBANDSUR, 18k guld, Fortis, 17 Jewels
Aktuellt bud800 SEK
Värdering1 200 SEK
13d 14h
FICKUR, 2 st, silver, 1800-/1900-tal. dam samt herrmodell_36489a_8dc8f6a7b5e6168_lg.jpeg
FICKUR, 2 st, silver, 1800-/1900-tal. dam samt herrmodell
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
13d 14h
ARMBANDSUR, Jaragar, automatiskt urverk, 2000-tal_36550a_lg.jpeg
ARMBANDSUR, Jaragar, automatiskt urverk, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
14d 13h
ARMBANDSUR, Jaragar, automatiskt urverk, 2000-tal_36551a_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK

Ändrade öppettider: 20/6 stänger 15.00
21/6, 3/7, 15-26/7 STÄNGT