- KlockorRensa filter
VÄGGUR, sk Leijaur, sent 1800-tal
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
VÄGGUR, sk pendelur, rokokostil, omkring år 1900
Aktuellt bud650 SEK
Värdering800 SEK
DAMARMBANDSUR, stål, Enicar, automatiskt urverk, 1900-talets mitt
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
HERRARMBANDSUR, stål, Certina, New Art, automatisk, omkring 1900-talets mitt
Aktuellt bud550 SEK
Värdering800 SEK
Aktuellt bud800 SEK
Värdering6 000 - 8 000 SEK
ARMBANDSUR, Jaragar, automatiskt urverk, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
SEIKO, herrarmbandsur, quartz, 1900-/2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
Aktuellt bud1 000 SEK
Värdering4 000 - 5 000 SEK
VÄGGKLOCKOR, 3 st, "Little Big Time" Karlsson Quality
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK