1
8h 04 m
DAMARMBANDSUR, 2 st, One och Enxo Giomani, 1900-talets slut
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
1d 6h
VÄGGPENDYL, omkring år 1900
VÄGGPENDYL, omkring år 1900
Aktuellt bud200 SEK
Värdering300 SEK
1d 7h
DAMARMBANDSUR, Inex, titan, 1900-talets slut
Startbud200 SEK
Värdering300 SEK
3d 6h
SKEPPSUR, mässing, Pilot Marine, 1900-talets andra hälft
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
3d 6h
LAGONDA, herrarmbandsur, Goldomatic, 1900-talets andra hälft
Aktuellt bud300 SEK
Värdering600 SEK
3d 7h
CERTINA, armbandsur, stål, quartz
Startbud200 SEK
Värdering300 SEK
3d 8h
ETUI TILL ARMBANDSUR, trä, Sjöö Sandström, Stockholm
Aktuellt bud250 SEK
Värdering800 SEK
3d 8h
ARMBANDSUR, Seiko, gulddoublé, 1900-talets andra hälft
Aktuellt bud300 SEK
Värdering300 SEK
4d 7h
FICKUR, 2 st, silver, bla. Omega, 1900-talets första hälft
Aktuellt bud350 SEK
Värdering600 SEK
5d 6h
CITIZEN, armbandsur, rostfritt stål, 1900-talets andra hälft
Startbud200 SEK
Värdering300 SEK
5d 7h
DAMARMBANDSUR, gulddoublé, 1900-talets mitt
Startbud200 SEK
Värdering300 SEK
5d 7h
SAMLING KLOCKARMBAND, 1900-/2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering300 SEK
5d 8h
SVEA, armbandsur, rostfritt stål
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
6d 6h
FICKUR, 18k guld, 1900-talets första hälft, tot vikt ca 37,5 g
Aktuellt bud4 000 SEK
Värdering4 000 SEK
6d 8h
FICKUR, IWC, International Watch Co, 18k guld, 1900-talets första hälft
Aktuellt bud17 500 SEK
Värdering16 000 - 18 000 SEK
7d 7h
TISSOT, armbandsur, 14K guld, quartz, 2000-tal
Aktuellt bud4 200 SEK
Värdering5 000 SEK
7d 7h
TISSOT, armbandsur, 14k guld
TISSOT, armbandsur, 14k guld
Aktuellt bud5 400 SEK
Värdering5 000 SEK
7d 7h
VÄGGPENDYL SAMT LAMPETTER, 1 par, förgyllt trä, rokokostil, 1900-tal
Aktuellt bud200 SEK
Värdering500 SEK
7d 8h
SEIKO, armbandsur, gulddoublé
SEIKO, armbandsur, gulddoublé
Aktuellt bud200 SEK
Värdering400 SEK
8d 6h
SAMLING ARMBANDSUR, 8 st, metall, bla Moretime, Certina, Origo , 1900-tal
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
8d 8h
BORDSUR, onyx, 1900-talets första hälft
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
8d 8h
SAMLING ARMBANDSUR, 6 st, metall, bla Polo Jack, Citizen, Tajms, Moretime, 1900-/2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
8d 8h
OMEGA, armbandsur, 18K guld, quartz
Aktuellt bud8 200 SEK
Värdering8 000 SEK
10d 7h
FICKURSSTÄLL, glas och mässing, 1900-talets första hälft
Aktuellt bud200 SEK
Värdering300 SEK
10d 8h
VÄGGPENDYL, Junghans, 1900-talets första hälft
Aktuellt bud200 SEK
Värdering300 SEK