1
6h 57 m
ANDRÉS MARTÍNEZ, väggur, borstad mässing och valnöt, "Micro daro clock", Nomon, formgiven 2022
Aktuellt bud700 SEK
Värdering2 500 SEK
1d 6h
DAMARMBANDSUR, Inex, titan, 1900-talets slut
Startbud200 SEK
Värdering300 SEK
1d 6h
LAGONDA, Goldomatic, herrarmbandsur
Aktuellt bud500 SEK
Värdering600 SEK
2d 7h
SAMLING ARMBANDSUR, 6 st, metall, bla Polo Jack, Citizen, Tajms, Moretime, 1900-/2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
3d 6h
FICKUR, Omega, silver, 1900-talets första hälft
Aktuellt bud750 SEK
Värdering600 SEK
3d 6h
CITIZEN, armbandsur, 2 st, rostfritt stål, 1900-talets andra hälft
Aktuellt bud200 SEK
Värdering300 SEK
4d 5h
TISSOT, seastar, armbandsur, gulddoublé, 1900-talets andra hälft
Aktuellt bud200 SEK
Värdering300 SEK
4d 7h
TAG HEUER, Professional, damarmbandsur, stål, 2000-tal
Aktuellt bud600 SEK
Värdering3 000 SEK
5d 6h
DAMARMBANDSUR, gulddoublé, 1900-talets mitt
Startbud200 SEK
Värdering300 SEK
5d 6h
SAMLING ARMBANDSUR, 8 st, metall, bla Moretime, Certina, Origo , 1900-tal
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
5d 6h
SAMLING ARMBANDSUR, 10 st, metall, bla Hitech, Eve Mon Crois, Exacta, Dimpax, 1900-/2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
5d 6h
CITIZEN, armbandsur, rostfritt stål, 1900-talets andra hälft
Startbud200 SEK
Värdering300 SEK
5d 7h
SAMLING KLOCKARMBAND, 1900-/2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering300 SEK
6d 6h
GITHA HESKE, väggklocka,  keramik, signerad, 1900-talets andra hälft
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
6d 6h
ARMBANDSUR, Alpina Standard, stål, manuell, 1900-talets mitt
Aktuellt bud300 SEK
Värdering500 SEK
6d 6h
LODUR, omkring år 1900
LODUR, omkring år 1900
Aktuellt bud750 SEK
Värdering1 000 SEK
6d 7h
BORDSUR, bemålat gips, 1900-talets första hälft
Startbud200 SEK
Värdering300 SEK

ÄNDRADE ÖPPETTIDER:
STÄNGT 24 dec - 6 jan