1
9h 26m
CITIZEN, armbandsur, rostfritt stål, 1900-talets andra hälft
Starting bid200 SEK
Est300 SEK
9h 44m
DAMARMBANDSUR, gulddoublé, 1900-talets mitt
Starting bid200 SEK
Est300 SEK
9h 56m
SAMLING KLOCKARMBAND, 1900-/2000-tal
Starting bid200 SEK
Est300 SEK
11h 12m
SVEA, armbandsur, rostfritt stål
Starting bid200 SEK
Est400 SEK
1d 9h
FICKUR, 18k guld, 1900-talets första hälft, tot vikt ca 37,5 g
Current bid5,400 SEK
Est4,000 SEK
1d 10h
FICKUR, IWC, International Watch Co, 18k guld, 1900-talets första hälft
Current bid25,000 SEK
Est16,000 - 18,000 SEK
2d 9h
TISSOT, armbandsur, 14K guld, quartz, 2000-tal
Current bid5,400 SEK
Est5,000 SEK
2d 9h
TISSOT, armbandsur, 14k guld
TISSOT, armbandsur, 14k guld
Current bid5,600 SEK
Est5,000 SEK
2d 10h
VÄGGPENDYL SAMT LAMPETTER, 1 par, förgyllt trä, rokokostil, 1900-tal
Current bid200 SEK
Est500 SEK
2d 10h
SEIKO, armbandsur, gulddoublé
SEIKO, armbandsur, gulddoublé
Current bid250 SEK
Est400 SEK
3d 9h
SAMLING ARMBANDSUR, 8 st, metall, bla Moretime, Certina, Origo , 1900-tal
Starting bid200 SEK
Est400 SEK
3d 10h
BORDSUR, onyx, 1900-talets första hälft
Starting bid200 SEK
Est500 SEK
3d 10h
SAMLING ARMBANDSUR, 6 st, metall, bla Polo Jack, Citizen, Tajms, Moretime, 1900-/2000-tal
Starting bid200 SEK
Est400 SEK
3d 11h
OMEGA, armbandsur, 18K guld, quartz
Current bid10,500 SEK
Est8,000 SEK
5d 9h
FICKUR, spindelur, silver, Nils Lind, London 1700-tal
Current bid800 SEK
Est1,500 SEK
5d 10h
FICKURSSTÄLL, glas och mässing, 1900-talets första hälft
Current bid200 SEK
Est300 SEK
5d 11h
VÄGGPENDYL, Junghans, 1900-talets första hälft
Current bid200 SEK
Est300 SEK
6d 9h
ÖRNEN-LYX, armbandsur, 14k guld, armband 18k guld
Starting bid200 SEK
Est8,000 - 10,000 SEK
6d 9h
BORDSUR, art déco, 1920-/30-tal
Starting bid200 SEK
Est500 SEK
6d 10h
FICKUR OCH ARMBANDSUR, 8 st, metall, bla SAAB, Eiger och Inventio, 1900-tal
Starting bid200 SEK
Est300 SEK
7d 9h
Current bid200 SEK
Est300 SEK
8d 9h
BORDSUR, sk Världsur, Lord King, Japan, 1900-talets andra hälft
Starting bid200 SEK
Est400 SEK
9d 9h
STÄMPELKLOCKA, International company time recording Co, 1900-talets början
Current bid500 SEK
Est1,000 SEK
9d 9h
VÄGGPENDYL, ek och mässing, Junghans, 1900-talets mitt
Starting bid200 SEK
Est300 SEK
10d 9h
VÄGGPENDYL, Junghans, tidigt 1900-tal
Starting bid200 SEK
Est700 SEK
10d 11h
CERTINA, armbandsur, stål, quartz
Starting bid200 SEK
Est300 SEK
11d 9h
TISSOT, herrarmbandsur, stål, 1900-talets mitt
Starting bid200 SEK
Est600 SEK
11d 10h
ANTIMA, herrarmbandsur, 14k guld, år 2008
Starting bid200 SEK
Est5,000 SEK