29476 UNO OCH ÖSTEN KRISTIANSSON, taklampa, Luxus, Vittsjö, 1900-talets andra hälft

29476a_8dc28b2a5841ab3_med.jpeg
  • 29476a_8dc28b2a5841ab3_sm.jpeg
  • 29476b_8dc28b2a64a3340_sm.jpeg
  • 29476c_8dc28b2a6f39120_sm.jpeg
  • 29476d_8dc28b2a7999ce6_sm.jpeg

Stomme av teak, fyra ljuspunkter, kupor av opalinglas, diameter ca 55, höjd 40 cm

  • Konditionsrapport:Åldersrelaterat slitage

Värdering4 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)400 SEK