302 NATTLJUSSTAKAR, 4 st, mässing, 1800-/1900-tal , olika modeller

3360a_8da3efb3d028d36_lg.jpeg
  • 3360a_8da3efb3d028d36_lg.jpeg

2 st märkta Skultuna 1607, höjd ca 10 - 15 cm

Konditionsrapport - Bruksslitage

Värdering400 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)200 SEK

Ändrade öppettider 26-27, 30-31 dec: Stängt. 28-29 dec: Öppet 11.00 - 15.00