16149 LM ERICSSON, "Taxen", bordstelefon, 1800-/1900-tal

16149a_8db55eb30d0a31b_med.jpeg
  • 16149a_8db55eb30d0a31b_sm.jpeg
  • 16149b_8db55eb30c36c9c_sm.jpeg
  • 16149c_8db55eb30afd1e7_sm.jpeg
  • 16149d_8db55eb30a5b11e_sm.jpeg
  • 16149e_8db55eb30a848eb_sm.jpeg
  • 16149f_8db55eb30eaf2e5_sm.jpeg

Svartlackerad metall, märkt Rikstelefon, höjd 30 cm

  • Konditionsrapport:Åldersrelaterat slitage

Värdering6 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)300 SEK