25493 KÄPP, handtag av silver, jugend, tidigt 1900-tal

25493a_8dbec26710a880a_med.jpeg
  • 25493a_8dbec26710a880a_sm.jpeg
  • 25493b_8dbec2671c31a5e_sm.jpeg

Reliefdekor av blommor, total längd ca 89 cm

  • Konditionsrapport:Handtag med inskription, bruksslitage

Värdering500 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)400 SEK