25879 HYLLA, stringmodell, 1900-talets mitt

25879a_8dbf00a821ce18f_med.jpeg
  • 25879a_8dbf00a821ce18f_sm.jpeg
  • 25879b_8dbf00a82e7e9cf_sm.jpeg
  • 25879c_8dbf00a8373d7c9_sm.jpeg

Stomme av vitlackerad metall, hyllplan av trä, höjd ca 106, 80 x 31 cm

  • Konditionsrapport:Åldersrelaterat slitage

Värdering800 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)900 SEK