25879 HYLLA, stringmodell, 1900-talets mitt
Stomme av vitlackerad metall, hyllplan av trä, höjd ca 106, 80 x 31 cm
- Konditionsrapport:Åldersrelaterat slitage
Värdering | 800 SEK |
Köparprovision (inkl. moms) | 22.5% |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |
Fraktavgift (från) | 900 SEK |