14741 CLAUDE MICHEL CLODION (Frankrike, 1738–1814), skulptur, förgylld brons, signerad

14741a_8db41732c689dfa_med.jpeg
  • 14741a_8db41732c689dfa_sm.jpeg
  • 14741b_8db41732c6fa296_sm.jpeg
  • 14741c_8db41732c56ab0c_sm.jpeg
  • 14741d_8db41732c9c8758_sm.jpeg
  • 14741e_8db41732c801b36_sm.jpeg

Sittande kvinna med barn och duvor, höjd ca 32 cm

  • Konditionsrapport:Smärre ytslitage, sannolikt saknas ursprunglig sockel

Värdering6 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)400 SEK

Ändrade öppettider: 20/6 stänger 15.00
21/6, 3/7, 15-26/7 STÄNGT