- KonstRensa filter
ARNE JOHANSSON (1928-2012), färglitografi, signerad och numrerad 58/250
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
KJELL SUNDBERG (född 1950), färglitografi, signerad och numrerad 56/250
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
INGBRITT IRENE LAGERBERG (född 1943), färglitografi, monogramsignerad II och numrerad 127/250
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
KJELL LÖNNÅ (1936-2022), färglitografi, signerad, provtryck
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
![OTTO JANSSON (1879-1949), olja på pannå, signerad
_37340a_lg.jpeg](https://olsens.media.skeleton.bbys.io/37340-itemimages/37340a_med.jpeg)
OTTO JANSSON (1879-1949), olja på pannå, signerad
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
KENNETH LINDGREN, (född 1937), akvarell, signerad
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
KNUT NORMAN (1896-1977), olja på pannå, signerad
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
INGE ERIKSSON (född 1945), olja på duk, siganerad och daterad 1991
Aktuellt bud200 SEK
Värdering800 SEK
Aktuellt bud1 900 SEK
Värdering4 000 SEK
PAUL HOLSBY (född 1921), färglitografi, signerad och numrerad
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
Startbud200 SEK
Värdering1 200 SEK
SVEN ERIK LUND (1933-2008), olja på duk, signerad
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
Aktuellt bud200 SEK
Värdering1 500 SEK
JAN DAVIDSSON (född 1963), olja på duk, signerad och daterad 2002
Aktuellt bud800 SEK
Värdering3 000 SEK
_37395a_lg.jpeg](https://olsens.media.skeleton.bbys.io/37395-itemimages/37395a_med.jpeg)
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
OKÄND KONSTNÄR, olja på duk, 1700-tal, osignerad
Aktuellt bud1 500 SEK
Värdering3 000 SEK
CECILIA UHLIN (född 1964), färglitografi, signerad och daterad -99
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
Aktuellt bud200 SEK
Värdering400 SEK
SAMUEL GÖRANSSON, (1892-1981), relief, skuret trä, signerad och daterad 1975
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
TAGE NORDHOLM (1927-1990), färglitografi, signerad och numrerad 89/360
Aktuellt bud200 SEK
Värdering400 SEK
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
OIDENTIFIREAD KONSTNÄR, färglitografi, signerad och numrerad 28/50
Aktuellt bud600 SEK
Värdering300 SEK
PER ENGLUND (1905-1988), olja på duk, signerad
Aktuellt bud250 SEK
Värdering400 SEK
VIVIANNE PERSSON (född ?), etsning, signerad och numrerad 2/10
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
Aktuellt bud550 SEK
Värdering5 000 - 6 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk, signerad och daterad K.E. Portin 1918, sannolikt Karl Edvard Portin (1889-1980)
Aktuellt bud250 SEK
Värdering400 SEK
ESKIL NORDELL, (1921-2001), olja på pannå, signerad
Aktuellt bud1 000 SEK
Värdering2 000 SEK
SKULPTUR, marmor, samtida
Aktuellt bud200 SEK
Värdering3 000 SEK
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
KARL GUSTAV HOLMBERG (1916-1994), olja på duk, signerad och daterad 1976
Aktuellt bud200 SEK
Värdering800 SEK
LARS PIRAK (1932-2008), blyerts på papper, signerad och daterad -76
Startbud200 SEK
Värdering1 500 SEK
OSCAR LYCKE (1877-1927), olja på duk, signerad
Startbud200 SEK
Värdering4 000 SEK
GIDEON ERIKSSON (1915-1996), olja på pannå, signerad och daterad -80
Aktuellt bud200 SEK
Värdering500 SEK
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
EBBE EBERHARDSON (1927-2020), färglitografi, signerad och numrerad 8/45
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK