- KonstRensa filter
FOLKE ERIKSSON (1913-1992), färglitografi, signerad och daterad -75
Aktuellt bud100 SEK
Värdering300 SEK
GUNNAR LINDBERG (1915-1997), olja på pannå, signerad och daterad -55
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
HARRY CARLSSON (1913-1992), blandteknik, signerad
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
ULF WAHLBERG (1938-2014), färglitografi, signerad och daterad -94
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
TURE FABIANSSON (1910-1994), olja på duk, signerad och daterad -36.
Startbud200 SEK
Värdering1 200 SEK
ARNE LIDQVIST (1919-1975), olja på duk, signerad
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
MARGARETA CARLSTEDT (född 1934), träsnitt, signerad och daterad 1965
Aktuellt bud200 SEK
Värdering300 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på pannå, signerad
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
ANDERS HELLSTEN (1916-1990), olja på duk, signerad och daterad -56
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk, signerad JC Lind, 1900-talets första hälft
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
MINA CARLSSON-BREDBERG, akvarell på papper, vy över Stockholm, signerad
Aktuellt bud600 SEK
Värdering1 500 SEK
BROR EDVIN "GORTHE" PERSSON (1884-1953), olja på duk, signerad
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
FOLKE HELLSTRÖM LIND (1913-1957), olja på duk, signerad
Aktuellt bud200 SEK
Värdering500 SEK
SKULPTUR, marmor, samtida
Aktuellt bud350 SEK
Värdering3 000 SEK
SVÄN GRANDIN (1906-1982), olja på pannå, signerad
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
HANS FRITZDORF (1927-1990), blandteknik, signerad
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
GUSTAV ADON (1922-1998), olja på duk, signerad
Aktuellt bud200 SEK
Värdering400 SEK
DORIS HENNIX (1908-1997), blandteknik, signerad och daterad -57
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
WILHELM TÖRNQVIST (1896-1989), olja på pannå, signerad
Aktuellt bud200 SEK
Värdering600 SEK
YNGVE SVEDLUND (1925-2017), färglitografi, signerad och daterad -83
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
JOHN NYSTRÖM (1888-1945), olja på pannå, signerad och daterad -19
Aktuellt bud200 SEK
Värdering400 SEK
OKÄND KONSTNÄR, olja på duk, 1800-/1900-tal
Aktuellt bud200 SEK
Värdering800 SEK