1
5h 08 m
FOLKE ERIKSSON (1913-1992), färglitografi, signerad och daterad -75_32334a_8dc5af4f472fb82_lg.jpeg
FOLKE ERIKSSON (1913-1992), färglitografi, signerad och daterad -75
Aktuellt bud100 SEK
Värdering300 SEK
1d 5h
GUNNAR LINDBERG (1915-1997), olja på pannå, signerad och daterad -55_32965a_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
1d 6h
HARRY CARLSSON (1913-1992), blandteknik, signerad_33024a_lg.jpeg
HARRY CARLSSON (1913-1992), blandteknik, signerad
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
2d 4h
ULF WAHLBERG (1938-2014), färglitografi, signerad och daterad -94_32335a_8dc5af4fd786c67_lg.jpeg
ULF WAHLBERG (1938-2014), färglitografi, signerad och daterad -94
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
2d 5h
TURE FABIANSSON (1910-1994), olja på duk, signerad och daterad -36._32935a_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering1 200 SEK
2d 5h
ARNE LIDQVIST (1919-1975), olja på duk, signerad _33019a_lg.jpeg
ARNE LIDQVIST (1919-1975), olja på duk, signerad
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
2d 5h
MARGARETA CARLSTEDT (född 1934), träsnitt, signerad och daterad 1965_32336a_8dc5af4ea20db1f_lg.jpeg
MARGARETA CARLSTEDT (född 1934), träsnitt, signerad och daterad 1965
Aktuellt bud200 SEK
Värdering300 SEK
2d 5h
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på pannå, signerad_33029a_lg.jpeg
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på pannå, signerad
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
2d 6h
ANDERS HELLSTEN (1916-1990), olja på duk, signerad och daterad -56_32977a_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
3d 4h
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk, signerad JC Lind, 1900-talets första hälft_33438a_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
4d 5h
MINA CARLSSON-BREDBERG, akvarell på papper, vy över Stockholm, signerad_33169a_8dc5f87fa74b053_lg.jpeg
Aktuellt bud600 SEK
Värdering1 500 SEK
5d 5h
BROR EDVIN "GORTHE" PERSSON (1884-1953), olja på duk, signerad_32918a_8dc5ec7d05a4f34_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
5d 5h
FOLKE HELLSTRÖM LIND (1913-1957), olja på duk, signerad_33427a_lg.jpeg
FOLKE HELLSTRÖM LIND (1913-1957), olja på duk, signerad
Aktuellt bud200 SEK
Värdering500 SEK
5d 5h
SKULPTUR, marmor, samtida _33377a_lg.jpeg
SKULPTUR, marmor, samtida
Aktuellt bud350 SEK
Värdering3 000 SEK
6d 5h
SVÄN GRANDIN (1906-1982), olja på pannå, signerad_33401a_lg.jpeg
SVÄN GRANDIN (1906-1982), olja på pannå, signerad
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
7d 4h
HANS FRITZDORF (1927-1990), blandteknik, signerad_33207a_8dc5ec789eb4a11_lg.jpeg
HANS FRITZDORF (1927-1990), blandteknik, signerad
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
7d 5h
GUSTAV ADON (1922-1998), olja på duk, signerad_33390a_lg.jpeg
GUSTAV ADON (1922-1998), olja på duk, signerad
Aktuellt bud200 SEK
Värdering400 SEK
8d 4h
DORIS HENNIX (1908-1997), blandteknik, signerad och daterad -57_33206a_8dc5ec780dac9dd_lg.jpeg
DORIS HENNIX (1908-1997), blandteknik, signerad och daterad -57
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
8d 4h
WILHELM TÖRNQVIST (1896-1989), olja på pannå, signerad _33205a_8dc5ec7780e5d45_lg.jpeg
WILHELM TÖRNQVIST (1896-1989), olja på pannå, signerad
Aktuellt bud200 SEK
Värdering600 SEK
8d 5h
YNGVE SVEDLUND (1925-2017), färglitografi, signerad och daterad -83_33388a_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
8d 6h
JOHN NYSTRÖM (1888-1945), olja på pannå, signerad och daterad -19_33208a_8dc5ec7dc9b4775_lg.jpeg
Aktuellt bud200 SEK
Värdering400 SEK
9d 6h
OKÄND KONSTNÄR, olja på duk, 1800-/1900-tal_33494a_8dc605a536b756d_lg.jpeg
OKÄND KONSTNÄR, olja på duk, 1800-/1900-tal
Aktuellt bud200 SEK
Värdering800 SEK