15639 ARNE JACOBSEN, stol, "Myran", Fritz Hansen, 1900-tal

15639a_8db52c21861c965_med.jpeg
  • 15639a_8db52c21861c965_sm.jpeg
  • 15639b_8db52c2185db9cf_sm.jpeg
  • 15639c_8db52c218688651_sm.jpeg
  • 15639d_8db52c218931e59_sm.jpeg
  • 15639e_8db52c218cab049_sm.jpeg

Ekfanér, på tre ben, stomme med märkning, sitthöjd ca 43 cm

  • Konditionsrapport:Något skev, bruksslitage

Värdering800 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)400 SEK