34585 ANTONI CLAVÉ (Spanien, 1913-2005), komposition, signerad och numrerad 163/200
Ca 36 x 50 cm
- Konditionsrapport:Något gulnad
Värdering | 1 000 SEK |
Köparprovision (inkl. moms) | 25% |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |
Fraktavgift (från) | 400 SEK |
*Följerätt tillkommer |