34585 ANTONI CLAVÉ (Spanien, 1913-2005), komposition, signerad och numrerad 163/200

35648a_med.jpeg
  • 35648a_sm.jpeg
  • 35648b_sm.jpeg
  • 35648c_sm.jpeg

Ca 36 x 50 cm

  • Konditionsrapport:Något gulnad

Värdering1 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)400 SEK
*Följerätt tillkommer

Ändrade öppettider: 20/6 stänger 15.00
21/6, 3/7, 15-26/7 STÄNGT