1
6h 34 m
ARNE JOHANSSON (1928-2012), färglitografi, signerad och numrerad 58/250_37333a_lg.jpeg
ARNE JOHANSSON (1928-2012), färglitografi, signerad och numrerad 58/250
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
6h 44 m
KJELL SUNDBERG (född 1950), färglitografi, signerad och numrerad 56/250_37359a_lg.jpeg
KJELL SUNDBERG (född 1950), färglitografi, signerad och numrerad 56/250
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
7h 04 m
BERTIL HERLOW-SVENSSON, litografi, signerad och numrerad 5/50_37377a_lg.jpeg
BERTIL HERLOW-SVENSSON, litografi, signerad och numrerad 5/50
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
7h 06 m
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, färglitografi, otydligt signerad, daterad 2005_37138a_8dc9c0bce7005b4_lg.jpeg
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, färglitografi, otydligt signerad, daterad 2005
Aktuellt bud300 SEK
Värdering600 SEK
7h 44 m
INGBRITT IRENE LAGERBERG (född 1943), färglitografi, monogramsignerad II och numrerad 127/250_37369a_lg.jpeg
INGBRITT IRENE LAGERBERG (född 1943), färglitografi, monogramsignerad II och numrerad 127/250
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
8h 06 m
KJELL LÖNNÅ (1936-2022), färglitografi, signerad, provtryck_37336a_lg.jpeg
KJELL LÖNNÅ (1936-2022), färglitografi, signerad, provtryck
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
3d 6h
FUMIAKI FUKITA (Japan, född 1926), färgträsnitt, signerad och numrerad 11/50_37141a_8dc9c0a5aa46b6d_lg.jpeg
FUMIAKI FUKITA (Japan, född 1926), färgträsnitt, signerad och numrerad 11/50
Aktuellt bud1 900 SEK
Värdering1 500 SEK
3d 7h
MAKOTO OUCHI (Japan, född 1926), etsning och prägling, signerad och daterad 1984_37139a_8dc9c0bc268eacd_lg.jpeg
MAKOTO OUCHI (Japan, född 1926), etsning och prägling, signerad och daterad 1984
Aktuellt bud800 SEK
Värdering1 500 SEK
3d 7h
LITOGRAFISKA BLAD, 3 st, Frankrike, 1800-tal_37254a_lg.jpeg
LITOGRAFISKA BLAD, 3 st, Frankrike, 1800-tal
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
3d 7h
SAMLING GRAFISKA BLAD, ca 30 st, mestadels 1800-tal, bla litografier efter Honoré Daumier_37268a_lg.jpeg
SAMLING GRAFISKA BLAD, ca 30 st, mestadels 1800-tal, bla litografier efter Honoré Daumier
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
4d 6h
JÖRGEN FOGELQUIST (1927-2005), färglitografi, signerad och numrerad 60/450_37140a_8dc9c0a652c415b_lg.jpeg
JÖRGEN FOGELQUIST (1927-2005), färglitografi, signerad och numrerad 60/450
Aktuellt bud250 SEK
Värdering500 SEK
4d 6h
HONORÉ DAUMIER, efter, 12 st, litografier, bla ur serien "Actualités", Le Charivari, 1800-/1900-tal_36976a_lg.jpeg
HONORÉ DAUMIER, efter, 12 st, litografier, bla ur serien "Actualités", Le Charivari, 1800-/1900-tal
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
5d 7h
CECILIA UHLIN (född 1964), färglitografi, signerad och daterad -99_37387a_lg.jpeg
CECILIA UHLIN (född 1964), färglitografi, signerad och daterad -99
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
5d 8h
BERTIL HERLOW-SVENSSON, litografi, signerad och daterad -83_37417a_lg.jpeg
BERTIL HERLOW-SVENSSON, litografi, signerad och daterad -83
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
7d 6h
TAGE NORDHOLM (1927-1990), färglitografi, signerad och numrerad 89/360_37708a_8dca0ca40ccaf06_lg.jpeg
TAGE NORDHOLM (1927-1990), färglitografi, signerad och numrerad 89/360
Aktuellt bud200 SEK
Värdering400 SEK
7d 7h
OIDENTIFIREAD KONSTNÄR, färglitografi, signerad och numrerad 28/50_37454a_8dca0ca5251b331_lg.jpeg
OIDENTIFIREAD KONSTNÄR, färglitografi, signerad och numrerad 28/50
Aktuellt bud600 SEK
Värdering300 SEK
12d 7h
EBBE EBERHARDSON (1927-2020), färglitografi, signerad och numrerad 8/45_37453a_8dca0ca49a25d31_lg.jpeg
EBBE EBERHARDSON (1927-2020), färglitografi, signerad och numrerad 8/45
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK