- GrafikRensa filter
ARNE JOHANSSON (1928-2012), färglitografi, signerad och numrerad 58/250
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
KJELL SUNDBERG (född 1950), färglitografi, signerad och numrerad 56/250
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
BERTIL HERLOW-SVENSSON, litografi, signerad och numrerad 5/50
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, färglitografi, otydligt signerad, daterad 2005
Aktuellt bud300 SEK
Värdering600 SEK
INGBRITT IRENE LAGERBERG (född 1943), färglitografi, monogramsignerad II och numrerad 127/250
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
KJELL LÖNNÅ (1936-2022), färglitografi, signerad, provtryck
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
FUMIAKI FUKITA (Japan, född 1926), färgträsnitt, signerad och numrerad 11/50
Aktuellt bud1 900 SEK
Värdering1 500 SEK
MAKOTO OUCHI (Japan, född 1926), etsning och prägling, signerad och daterad 1984
Aktuellt bud800 SEK
Värdering1 500 SEK
LITOGRAFISKA BLAD, 3 st, Frankrike, 1800-tal
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
SAMLING GRAFISKA BLAD, ca 30 st, mestadels 1800-tal, bla litografier efter Honoré Daumier
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
JÖRGEN FOGELQUIST (1927-2005), färglitografi, signerad och numrerad 60/450
Aktuellt bud250 SEK
Värdering500 SEK
HONORÉ DAUMIER, efter, 12 st, litografier, bla ur serien "Actualités", Le Charivari, 1800-/1900-tal
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
CECILIA UHLIN (född 1964), färglitografi, signerad och daterad -99
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
BERTIL HERLOW-SVENSSON, litografi, signerad och daterad -83
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
TAGE NORDHOLM (1927-1990), färglitografi, signerad och numrerad 89/360
Aktuellt bud200 SEK
Värdering400 SEK
OIDENTIFIREAD KONSTNÄR, färglitografi, signerad och numrerad 28/50
Aktuellt bud600 SEK
Värdering300 SEK
EBBE EBERHARDSON (1927-2020), färglitografi, signerad och numrerad 8/45
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK