1
7h 19 m
TAVLA, grafiskt blad med kungligheter, omkring år 1900
Aktuellt bud250 SEK
Värdering400 SEK
8h 57 m
PETER FREUDENTHAL (född 1938), färglitografi, signerat och daterad -79
Aktuellt bud200 SEK
Värdering500 SEK
9h 15 m
Aktuellt bud300 SEK
Värdering1 000 SEK
1d 7h
WILHELM VON WRIGHT, "Skandinaviens fiskar", andra upplagan, med 53 kolorerade kromlitografier
Aktuellt bud1 600 SEK
Värdering2 000 SEK
2d 8h
SVIT MED GRAFISKA BLAD, 5 st, bla Erik Höglund, 1900-talets mitt
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
2d 8h
Startbud200 SEK
Värdering1 000 SEK
2d 8h
HANDKOLORERADE LITOGRAFIER, 3 st, 1800-tal
Aktuellt bud250 SEK
Värdering1 000 SEK
2d 9h
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
3d 7h
GENERALSTABEN MAPP, "Karl XII på slagfältet", kartverk, 1919
Aktuellt bud500 SEK
Värdering2 000 SEK
3d 7h
FOLKE GULLBY (1912-1982), etsning, signerad och numrerad 3/50
Aktuellt bud400 SEK
Värdering400 SEK
3d 8h
FELIX HATZ (1904-1999), litografi, signerad, daterad -57 och numrerad 5/30
Startbud200 SEK
Värdering300 SEK
3d 8h
T GAUGAIN, litografiskt tryck, G. Morland Pinx, London 1785
Aktuellt bud250 SEK
Värdering400 SEK
3d 8h
Startbud200 SEK
Värdering1 000 SEK
4d 8h
Aktuellt bud200 SEK
Värdering1 000 SEK
5d 8h
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
5d 8h
HANDKOLORERAT LITOGRAFI, 1800-tal
Aktuellt bud200 SEK
Värdering300 SEK
6d 8h
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
7d 8h
JAROSLAW CHUDY, litografier, 3 st, signerade och numrerade 332/360
Startbud200 SEK
Värdering300 SEK
8d 7h
INGEGERD GÄRTNER (1916-2006), färglitografi, signerad
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
8d 8h
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
9d 7h
KNUT OSKAR GASTON WILHELM SMIDT (1898 - 1976), etsning, signerad, 1900-talets första hälft
Startbud200 SEK
Värdering300 SEK
9d 8h
GRAFISKT BLAD, Japan, 1900-talets mitt
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK