- GrafikRensa filter

INGEGERD GÄRTNER (1916-2006), färglitografi, signerad
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK

Aktuellt bud200 SEK
Värdering400 SEK

KNUT OSKAR GASTON WILHELM SMIDT (1898 - 1976), etsning, signerad, 1900-talets första hälft
Startbud200 SEK
Värdering300 SEK

GRAFISKT BLAD, Japan, 1900-talets mitt
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK

ARDY STRÜWER (1939-2023), färglitografi, signerad och daterad 1995
Aktuellt bud300 SEK
Värdering800 SEK

LENNART JIRLOW (1936-2020), färglitografi, signerat och numrerat 68/101
Aktuellt bud600 SEK
Värdering1 200 SEK

MARION BELIN (1933-2022), handkolorerad litografi, signerad och daterad -92
Aktuellt bud200 SEK
Värdering600 SEK

LARS JONSSON (född 1952), färglitografi, signerad och numrerad 86/200
Aktuellt bud550 SEK
Värdering3 000 SEK

Aktuellt bud700 SEK
Värdering1 000 SEK

Startbud200 SEK
Värdering400 SEK

Startbud200 SEK
Värdering800 SEK

Startbud200 SEK
Värdering600 SEK

ROLAND SVENSSON, färglitografi, signerad och numrerad 12/360
Aktuellt bud300 SEK
Värdering300 SEK

MARION BELIN (1933-2022), handkolorerad litografi, signerad och numrerad 8/20
Aktuellt bud350 SEK
Värdering800 SEK

Startbud200 SEK
Värdering800 SEK

ODD JACOBSEN, 2 st färglitografier, signerade och numrerade 194/275 och 242/275
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK

MONA STARFELT (1931-2008), färglitografi, signerad och numrerad
Aktuellt bud200 SEK
Värdering500 SEK

ROLAND SVENSSON, färglitografi, "Möte på isen", signerad och numrerad 166/360
Aktuellt bud1 000 SEK
Värdering4 000 SEK

YRJÖ EDELMANN (1941-2016), färglitografi, signerad och numrerad 31/125
Aktuellt bud400 SEK
Värdering1 000 SEK

REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006), färglitografi, signerad och numrerad 305/310
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK

MONA STARFELT (1931-2008), färglitografi, signerad och numrerad 2/260
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK

MARION BELIN (1933-2022), färglitografi, signerad och numrerad 10/36
Aktuellt bud200 SEK
Värdering600 SEK

LARS JONSSON (född 1952), färglitografi, signerad och numrerad 149/200
Aktuellt bud550 SEK
Värdering800 SEK

LARS JONSSON (född 1952), färglitografi, signerad och numrerad 206/220
Startbud200 SEK
Värdering1 200 SEK

ROLF LIDBERG (1930-2005), färglitografi, signerad och daterad -77
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK

BRUNO KARLSSON (1927-2020), färglitografi, signerad och daterad -93
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK

Aktuellt bud650 SEK
Värdering1 000 SEK

LOUIS BASTIN (1912-1979), färglitografi, signerad
Startbud200 SEK
Värdering300 SEK

LENNART JIRLOW (1936-2020), färglitografi, signerat och numrerat 203/210
Aktuellt bud800 SEK
Värdering1 500 SEK

KARL AXEL PEHRSON (1921-2005), färglitografi, signerat och daterad -87
Aktuellt bud300 SEK
Värdering800 SEK

YRJÖ EDELMANN (1941-2016), färglitografi, signerad och numrerad 121/150
Startbud200 SEK
Värdering1 000 SEK

GUILLERMO SILVA SANTAMARIA (1921-2007), 4 st, färglitografier samt bok, signerade samt numrerade
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK

Aktuellt bud550 SEK
Värdering1 000 SEK

GUILLERMO SILVA SANTAMARIA (1921-2007), 2 st, färgetsningar, signerad och numrerade
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK

Startbud200 SEK
Värdering400 SEK

Startbud200 SEK
Värdering1 000 SEK

Startbud200 SEK
Värdering400 SEK

Startbud200 SEK
Värdering500 SEK

Startbud200 SEK
Värdering600 SEK

Startbud200 SEK
Värdering600 SEK

Startbud200 SEK
Värdering800 SEK

LENA LINDERHOLM (född 1947), färglitografi, signerat och numrerat HC XI/XX
Aktuellt bud250 SEK
Värdering1 500 SEK

LARS JONSSON (född 1952), färglitografi, signerad och numrerad 27/250
Aktuellt bud700 SEK
Värdering1 200 SEK

ANDRÉ BOURRIÉ (född 1936), färglitografi, signerad och numrerad 131/175
Aktuellt bud200 SEK
Värdering400 SEK

Startbud200 SEK
Värdering600 SEK

Startbud200 SEK
Värdering600 SEK

Startbud200 SEK
Värdering600 SEK