1
3h 54 m
INGEGERD GÄRTNER (1916-2006), färglitografi, signerad
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
4h 10 m
Aktuellt bud200 SEK
Värdering400 SEK
1d 3h
KNUT OSKAR GASTON WILHELM SMIDT (1898 - 1976), etsning, signerad, 1900-talets första hälft
Startbud200 SEK
Värdering300 SEK
1d 4h
GRAFISKT BLAD, Japan, 1900-talets mitt
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
4d 4h
ARDY STRÜWER (1939-2023), färglitografi, signerad och daterad 1995
Aktuellt bud300 SEK
Värdering800 SEK
5d 3h
LENNART JIRLOW (1936-2020), färglitografi, signerat och numrerat 68/101
Aktuellt bud600 SEK
Värdering1 200 SEK
5d 3h
MARION BELIN (1933-2022), handkolorerad litografi, signerad och daterad -92
Aktuellt bud200 SEK
Värdering600 SEK
5d 4h
LARS JONSSON (född 1952), färglitografi, signerad och numrerad 86/200
Aktuellt bud550 SEK
Värdering3 000 SEK
5d 4h
Aktuellt bud700 SEK
Värdering1 000 SEK
5d 4h
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
5d 5h
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
6d 3h
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
6d 3h
ROLAND SVENSSON, färglitografi, signerad och numrerad 12/360
Aktuellt bud300 SEK
Värdering300 SEK
6d 4h
MARION BELIN (1933-2022), handkolorerad litografi, signerad och numrerad 8/20
Aktuellt bud350 SEK
Värdering800 SEK
6d 4h
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
6d 4h
ODD JACOBSEN, 2 st färglitografier, signerade och numrerade 194/275 och 242/275
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
6d 4h
MONA STARFELT (1931-2008), färglitografi, signerad och numrerad
Aktuellt bud200 SEK
Värdering500 SEK
6d 4h
  ROLAND SVENSSON, färglitografi, "Möte på isen", signerad och numrerad 166/360
Aktuellt bud1 000 SEK
Värdering4 000 SEK
6d 4h
YRJÖ EDELMANN (1941-2016), färglitografi, signerad och numrerad 31/125
Aktuellt bud400 SEK
Värdering1 000 SEK
6d 5h
REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006), färglitografi, signerad och numrerad 305/310
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
7d 3h
MONA STARFELT (1931-2008), färglitografi, signerad och numrerad 2/260
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
7d 3h
MARION BELIN (1933-2022), färglitografi, signerad och numrerad 10/36
Aktuellt bud200 SEK
Värdering600 SEK
7d 3h
LARS JONSSON (född 1952), färglitografi, signerad och numrerad 149/200
Aktuellt bud550 SEK
Värdering800 SEK
7d 3h
LARS JONSSON (född 1952), färglitografi, signerad och numrerad 206/220
Startbud200 SEK
Värdering1 200 SEK
7d 3h
ROLF LIDBERG (1930-2005), färglitografi, signerad och daterad -77
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
7d 3h
BRUNO KARLSSON (1927-2020), färglitografi, signerad och daterad -93
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
7d 4h
Aktuellt bud650 SEK
Värdering1 000 SEK
7d 4h
LOUIS BASTIN (1912-1979), färglitografi, signerad
Startbud200 SEK
Värdering300 SEK
7d 4h
LENNART JIRLOW (1936-2020), färglitografi, signerat och numrerat 203/210
Aktuellt bud800 SEK
Värdering1 500 SEK
7d 5h
KARL AXEL PEHRSON (1921-2005), färglitografi, signerat och daterad -87
Aktuellt bud300 SEK
Värdering800 SEK
8d 3h
YRJÖ EDELMANN (1941-2016), färglitografi, signerad och numrerad 121/150
Startbud200 SEK
Värdering1 000 SEK
8d 3h
GUILLERMO SILVA SANTAMARIA (1921-2007), 4 st, färglitografier samt bok, signerade samt numrerade
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
8d 4h
Aktuellt bud550 SEK
Värdering1 000 SEK
8d 4h
GUILLERMO SILVA SANTAMARIA (1921-2007), 2 st, färgetsningar, signerad och numrerade
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
9d 3h
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
9d 3h
Startbud200 SEK
Värdering1 000 SEK
9d 3h
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
9d 3h
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
9d 4h
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
9d 4h
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
10d 3h
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
10d 3h
 LENA LINDERHOLM (född 1947), färglitografi, signerat och numrerat HC XI/XX
Aktuellt bud250 SEK
Värdering1 500 SEK
10d 3h
LARS JONSSON (född 1952), färglitografi, signerad och numrerad 27/250
Aktuellt bud700 SEK
Värdering1 200 SEK
10d 3h
ANDRÉ BOURRIÉ (född 1936), färglitografi, signerad och numrerad 131/175
Aktuellt bud200 SEK
Värdering400 SEK
10d 3h
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
10d 4h
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
10d 5h
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK