6120 CARL-HARRY STÅLHANE, bordslampa, "Orient", stengods, Rörstrand, 1900-talets andra hälft

9909a_med.jpeg
  • 9909a_sm.jpeg
  • 9909b_sm.jpeg
  • 9909c_sm.jpeg
  • 9909d_sm.jpeg
  • 9909e_sm.jpeg

Vit och brun glasyr, bottenstämplade nr 8451, textilskärm från PR Home, höjd exklusive skärm ca 37 cm

Konditionsrapport - Ny eldragning, gott skick

Värdering600 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)300 SEK

© Software Copyright 2023 Skeleton. All rights reserved.