7558 SPEGEL, mässing, 1900-talets mitt

9883a_med.jpeg
  • 9883a_sm.jpeg
  • 9883b_sm.jpeg
  • 9883c_sm.jpeg
  • 9883d_sm.jpeg

Välvd, ram av mässing, ca 132 x 59 cm

Konditionsrapport - Ytslitage

Värdering2 500 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)600 SEK

© Software Copyright 2023 Skeleton. All rights reserved.