- SpeglarRensa filter
SPEGELLAMPETT, bronserad, 1800-/1900-tal
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
SPEGLAR, 1 par, förgyllda och bronserade, 1800-tal
Aktuellt bud3 000 SEK
Värdering6 000 SEK
JONAS FRISK (spegelfabrikör i Stockholm 1805-1824), spegel, empire, förgylld och bronserad, Stockholm,1800-tal
Aktuellt bud1 500 SEK
Värdering3 000 SEK
SPEGEL, gustaviansk stil, 1800-/1900-tal
Startbud200 SEK
Värdering1 500 SEK
SPEGEL, empirestil, 1900-talets första hälft
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
SPEGEL, bronserad och bemålad, 1900-talets början
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK