67418 SOFFA, "Johan", Dux, 1900-/2000-tal

Stoppade lösa plymåer, fötter av metall, klädsel av rött läder, sitthöjd 43, längd 207, djup 82 cm
- Konditionsrapport:Bruksslitage
| Värdering | 6 000 SEK |
| Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |
| Fraktavgift (från) | 800 SEK |