66734 TISSOT, armbandsur, 14K guld, quartz, 2000-tal

Ljus urtavla med stavindex, baksida med inskription, datumfönster, boettens diameter 34 mm, tot. vikt inkl. armband ca 27 g
- Konditionsrapport:Ej funktionstestad, några mindre repor
| Värdering | 5 000 SEK |
| Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |
| Fraktavgift (från) | 149 SEK |