66734 TISSOT, armbandsur, 14K guld, quartz, 2000-tal

TISSOT, armbandsur, 14K guld, quartz, 2000-tal
  • TISSOT, armbandsur, 14K guld, quartz, 2000-tal

Ljus urtavla med stavindex, baksida med inskription, datumfönster, boettens diameter 34 mm, tot. vikt inkl. armband ca 27 g

  • Konditionsrapport:Ej funktionstestad, några mindre repor

Värdering5 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)149 SEK