66722 VÄGGPENDYL SAMT LAMPETTER, 1 par, förgyllt trä, rokokostil, 1900-tal

VÄGGPENDYL SAMT LAMPETTER, 1 par, förgyllt trä, rokokostil, 1900-tal
  • VÄGGPENDYL SAMT LAMPETTER, 1 par, förgyllt trä, rokokostil, 1900-tal

Dekor av rocailler och blommor, ljus urtavla med romerska siffror, lampetter med spegelglas samt en ljuspunkt vardera, väggpendylens mått ca 40 x 68 cm, pendel finns

  • Konditionsrapport:Ej funtionstestade, färgbortfall

Värdering500 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)400 SEK