66680 KAFFESERVIS, 3 del, silver, rokokostil, 1900-tal, tot vikt ca 1 065 g

KAFFESERVIS, 3 del, silver, rokokostil, 1900-tal, tot vikt ca 1 065 g
  • KAFFESERVIS, 3 del, silver, rokokostil, 1900-tal, tot vikt ca 1 065 g

Omfattande kaffekanna, gräddkanna samt sockerskål, kannans höjd ca 25 cm

  • Konditionsrapport:Repor och märken

Värdering7 000 - 9 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)249 SEK