66678 FICKUR, 18k guld, 1900-talets första hälft, tot vikt ca 37,5 g

FICKUR, 18k guld, 1900-talets första hälft, tot vikt ca 37,5 g
  • FICKUR, 18k guld, 1900-talets första hälft, tot vikt ca 37,5 g

Sk mormorsur, manuellt urverk, vitemaljerad urtavla, plexiglas, innerboett i metall, diameter ca 38 mm

  • Konditionsrapport:Repor, fungerar ej vid inlämningstillfället

Värdering4 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)149 SEK