66652 BESTICKUPPSÄTTNING, 97 del, försilvrad metall, WMF, 1900-talets andra hälft

BESTICKUPPSÄTTNING, 97 del, försilvrad metall, WMF, 1900-talets andra hälft
  • BESTICKUPPSÄTTNING, 97 del, försilvrad metall, WMF, 1900-talets andra hälft

Omfattande 7 matgafflar (längd ca 20,5 cm), 6 matknivar (23,5 cm), 11 matskedar (20,5 cm), 17 förrättsgafflar (18,5 cm), 18 förrättsknivar (21 cm), 17 bordsskedar (19 cm), 8 dessertskedar (13,5 cm), 9 kaffeskedar (11 cm), 2 plockgafflar (19,5 cm) samt 2 serveringsskedar (23,5 cm)

  • Konditionsrapport:Repor, bruksspår

Värdering600 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)299 SEK