66553 VILLEROY & BOSCH, 40 del, matservis, porslin, "Cellini, Tyskland

VILLEROY & BOSCH, 40 del, matservis, porslin, "Cellini, Tyskland
  • VILLEROY & BOSCH, 40 del, matservis, porslin, "Cellini, Tyskland

Brätten med reliefdekor

Omfattande:

11 mattallrikar (diameter 31 cm)

7 förrättstallrikar (26,5)

10 assietter (22)

7 djupa tallrikar (24,5)

4 serveringsfat (Längd 22-41 cm)

såssnipa (21)

  • Konditionsrapport:Smärre repor, kantslitage

Värdering1 500 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)400 SEK