66553 VILLEROY & BOSCH, 40 del, matservis, porslin, "Cellini, Tyskland

Brätten med reliefdekor
Omfattande:
11 mattallrikar (diameter 31 cm)
7 förrättstallrikar (26,5)
10 assietter (22)
7 djupa tallrikar (24,5)
4 serveringsfat (Längd 22-41 cm)
såssnipa (21)
- Konditionsrapport:Smärre repor, kantslitage
| Värdering | 1 500 SEK |
| Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |
| Fraktavgift (från) | 400 SEK |