66480 MARTTI RYTKÖNEN, skål, glas, Orrefors, signerad och daterad 2001

Signerad "Orrefors Expo 5221-21200 Martti Rytkönen 2001", höjd ca 17,5, 29,5 x 11 cm
- Konditionsrapport:Smärre repor
| Värdering | 400 SEK |
| Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |
| Fraktavgift (från) | 299 SEK |