66239 LJUSSTAKAR, 1 par, silver, svenska stämplar ALT, 1933

LJUSSTAKAR, 1 par, silver, svenska stämplar ALT, 1933
  • LJUSSTAKAR, 1 par, silver, svenska stämplar ALT, 1933

Fylld fot, höjd 29,5 cm, tot. vikt ca 1290 g

  • Konditionsrapport:Slitage, repor och märken

Värdering6 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)199 SEK