66024 BESTICKUPPSÄTTNING, 108 del, nysilver, 1900-tal

Omfattande 11 matknivar (längd ca 24 cm), 12 matgafflar (20,5 cm), 12 matskedar (20 cm), 12 förrättsknivar (21 cm), 12 förrättsgafflar (17,5 cm), 12 bordsskedar (17,5 cm), 7 fruktknivar (18 cm), 8 fruktgafflar (14,5 cm), 6 kaffeskedar (13 cm), 11 mockaskedar (11 cm), 4 smörknivar (17 cm) samt kniv (21 cm)
- Konditionsrapport:Repor, märken
| Värdering | 500 SEK |
| Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |
| Fraktavgift (från) | 600 SEK |