66023 SAMLING SILVERBESTICK, 11 del, silver, 1900-tal, tot vikt ca 187 g

SAMLING SILVERBESTICK, 11 del, silver, 1900-tal, tot vikt ca 187 g
  • SAMLING SILVERBESTICK, 11 del, silver, 1900-tal, tot vikt ca 187 g

Omfattande sockertång, slev, bakselsespade, 2 plockgafflar, dessertgaffel, sked, smörkniv, kniv, punchmugg samt sax med blad i rostfritt stål, längd ca 9 - 19 cm

  • Konditionsrapport:Smärre repor

Värdering1 500 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)199 SEK