65618 MATGRUPP, 5 del, teak, 1950-/60-tal

Omfattande 4 stolar samt marbord, två utdragbara iläggsskivor, stol med fast stoppad sits, klädsel i orange textil, stolens sitthöjd ca 44, bordets höjd 76, 84 x 123, total längd med iläggsskivor 223 cm
- Konditionsrapport:Bruksspår, smärre repor, en iläggsskiva med repor och märken
| Värdering | 4 000 SEK |
| Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |
| Fraktavgift (från) | 1 200 SEK |

ÄNDRADE ÖPPETTIDER:
STÄNGT 24 dec - 6 jan