36791 KAFFEKOPPAR MED FAT, 8 st, porslin, "Vinranka", Gefle, 1900-talets första hälft

36791a_8dc9524925ec882_med.jpeg
  • 36791a_8dc9524925ec882_sm.jpeg
  • 36791b_8dc9524930149ff_sm.jpeg
  • 36791c_8dc9524939dbe52_sm.jpeg
  • 36791d_8dc952494253ad6_sm.jpeg
  • 36791e_8dc952494bf3a18_sm.jpeg

Koppens höjd ca 6 cm

  • Konditionsrapport:Bruksslitage, glasyrmistor

Värdering500 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)400 SEK