36701 PIERRE FORSELL, 1 par vägglampetter, mässing, "Pendel " Skultuna, 1900-talets andra hälft

36701a_8dc968b0c79ba40_med.jpeg
  • 36701a_8dc968b0c79ba40_sm.jpeg
  • 36701b_8dc968b0d20f094_sm.jpeg
  • 36701c_8dc968b0dc00a17_sm.jpeg

Stämpelmärkta, längd ca 43 cm

  • Konditionsrapport:Repor, märken

Värdering600 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)200 SEK