33128 SPEGEL MED TRYMÅ, gustaviansk stil, 1800-tal

34223a_med.jpeg
  • 34223a_sm.jpeg
  • 34223b_sm.jpeg
  • 34223c_sm.jpeg
  • 34223d_sm.jpeg

Förgylld och bronserad, genombrutet krön med lagerkrans, fasettslipat glas, trymå och kolonner och lös skiva av cararramarmor med profilerad kant, spegeln ca 233 x 77 cm, trymåbordets höjd 37, 85 x 24 cm

  • Konditionsrapport:Pastellagebortfall, åldersrelaterat slitage

Värdering5 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)1 200 SEK

Ändrade öppettider: 20/6 stänger 15.00
21/6, 3/7, 15-26/7 STÄNGT