30882 ARMBANDSUR, Timex, quartz, 1900-talets andra hälft
Guld på stål, quartzverk, brun urtavla med dag- och datumvisare, flexarmband, diameter ca 36 mm
- Konditionsrapport:Åldersrelaterat slitage, repor, fungerar ej vid katalogiseringstillfället, funktion garanteras ej, sannolikt inget batteri
Värdering | 800 SEK |
Köparprovision (inkl. moms) | 25% |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |
Fraktavgift (från) | 125 SEK |
ÄNDRADE ÖPPETTIDER:
30/4 12.30 - 15.00, 1/5 STÄNGT