32918 BROR EDVIN "GORTHE" PERSSON (1884-1953), olja på duk, signerad
Lanskapsmotiv, ca 65 x 45 cm
- Konditionsrapport:Gott skick
Värdering | 400 SEK |
Köparprovision (inkl. moms) | 25% |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |
Fraktavgift (från) | 400 SEK |
ÄNDRADE ÖPPETTIDER:
30/4 12.30 - 15.00, 1/5 STÄNGT