24862 SAFARISTOLAR, ett par, möjligen Johanson Design, Markaryd, 1900-talets andra hälft
Kromad stomme, svart läderklädsel, sitthöjd ca 34 cm
- Konditionsrapport:Bruksslitage, märken
Värdering | 4 000 SEK |
Köparprovision (inkl. moms) | 25% |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |
Fraktavgift (från) | 900 SEK |
ÄNDRADE ÖPPETTIDER:
30/4 12.30 - 15.00, 1/5 STÄNGT