31651 BARSTOLAR, 3 st, Lammhults, 2000-tal

31651a_8dc472afc4a4879_med.jpeg
  • 31651a_8dc472afc4a4879_sm.jpeg
  • 31651b_8dc472afcb64633_sm.jpeg
  • 31651c_8dc472afd670ffa_sm.jpeg

Fot av kromad metall, klädsel av gult meshtyg, snurrbara, sitthöjd ca 80 cm

  • Konditionsrapport:Bruksslitage

Värdering500 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)700 SEK