31327 GOLVLAMPOR, 1 par, trä och metall, 2000-tal

31327a_8dc49ac0d4b6fb1_med.jpeg
  • 31327a_8dc49ac0d4b6fb1_sm.jpeg
  • 31327a_8dc48d33ba833e2_sm.jpeg
  • 31327b_8dc48d33c5bfdec_sm.jpeg
  • 31327c_8dc48d33ce56c30_sm.jpeg
  • 31327e_8dc49ac0dcdb9d3_sm.jpeg

Betsat trä och svartlackerat trä, tre ben, skärm av textil med toile de joux mönster, höjd inkl skärm ca 155 m

  • Konditionsrapport:En ljushållare defekt, en ljushållare lös samt sned, skärmar med smärre bucklor, funktion garanteras ej, bruksslitage

Värdering500 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)900 SEK