30439 MATTA, rölakan, 1900-talets andra hälft, monogramsignerad ES

30439a_8dc345342046982_med.jpeg
  • 30439a_8dc345342046982_sm.jpeg
  • 30439b_8dc345343415e54_sm.jpeg
  • 30439c_8dc345344036a66_sm.jpeg

Mönster i grön och gul färgställning, ca 190 x 138 cm

  • Konditionsrapport:Fläckar, slitage, mindre hål

Värdering300 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)300 SEK