30439 MATTA, rölakan, 1900-talets andra hälft, monogramsignerad ES
Mönster i grön och gul färgställning, ca 190 x 138 cm
- Konditionsrapport:Fläckar, slitage, mindre hål
Värdering | 300 SEK |
Köparprovision (inkl. moms) | 25% |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |
Fraktavgift (från) | 300 SEK |