30427 MATTA, rölakan, 1900-talets andra hälft, monogramsignerad JK

30427a_8dc345335f99cdd_med.jpeg
  • 30427a_8dc345335f99cdd_sm.jpeg
  • 30427b_8dc345336f05799_sm.jpeg
  • 30427c_8dc345337c63bf3_sm.jpeg

Mönster i grön färgställning, ca 210 x 140 cm

  • Konditionsrapport:Smutsad

Värdering800 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)400 SEK