28006 ARMBANDSUR, Junghans, herr, 1900-talets mitt, manuell

29300a_med.jpeg
  • 29300a_sm.jpeg
  • 29300b_sm.jpeg
  • 29300c_sm.jpeg
  • 29300d_sm.jpeg
  • 29300e_sm.jpeg

Ljus urtavla, röd sekundvisare, manuellt urverk, diameter ca 32 mm

  • Konditionsrapport:Smärre slitage, funktion garanteras ej, fungerar vid inlämningstillfället

Värdering400 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)125 SEK